contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Безвідмовні кредити онлайн 24/7 в Україні
Головна » Безвідмовні кредити онлайн 24/7 в Україні

Як взяти позику за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофінансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб прив'язати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ПІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають  змогу отримати перший мікрозайм під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі кредити онлайн в зручному вигляді. Амокредит представляє нові позики онлайн та перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі позики в нашій базі МФО. Яка до того ж  постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.

Також в МФО потрібно заповнити мінімум полів в анкеті на кредит.

Компанія амокредит пропонує знайти найкращий мікрокредит в Україні

Кращий портал України, щоб знайти мікрокредит

Ласкаво просимо до нашого ресурсу АмоКредит! Тут Ви знайдете лише ліцензовані МФО з можливістю вивчити, порівняти умови мікрокредиту та вибрати найкращу пропозицію.


Варто відразу зазначити, що АмоКредит не є фінансовою організацією, не надає фінансових послуг і не впливає на прийняття рішень у видачі мінікредиту.


Це незалежний портал, на якому представлені актуальні та об'єктивні дані щодо мікрокредитів та мікрофінансових організацій.


На нашому сайті ви знайдете рекомендації, корисні поради в оформленні мінікредитів, новини, а також інформаційні статті.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Лише перевірені мікрофінансові компанії, що мають ліцензії НБУ

Безвідмовні кредити онлайн 24/7 в україні

безвідмовні кредити онлайн 24/7 в Україні

Безвідмовними часто називають позики, які видаються МФО з максимальною ймовірністю схвалення. Зазвичай йдеться про послуги мікрофінансування, орієнтованих або певні категорії клієнтів, або наданих компаніями, котрим цікаве різке зростання клієнтської бази.

У першому випадку адресатом мікрокредиту стає позичальник, який працює з МФО постійно або здатний підтвердити відповідний рівень доходу. У другому справа стосується активних рекламних компаній, в рамках яких рівень вимог до позичальників, і так низький, стає ще лояльнішим.

Вибір виду безвідмовної позики визначається з урахуванням персональних показників та фінансових можливостей конкретного клієнта. Обидва варіанти фінансування при грамотному використанні відкривають доступ до кредитних коштів, причому на дуже комфортних для позичальника умовах.


Умови видачі безвідмовного кредиту онлайн

Основна суть такого типу мікрозаймів - це мінімум вимог до клієнтів і обмеженість у величині позикових коштів, наприклад, взяти в борг 20000 гривень буде практично нереально в МКК. Як наслідок, зазвичай достатньо бути повнолітнім громадянином України та надати свій паспорт і код ІПН. Нічого більше не потрібно. Слід враховувати, що «безвідмовність» закладено у ставці. У разі оформлення таких термінових позик онлайн потрібно бути готовим до певної переплати.

З іншого боку, у багатьох випадках, наприклад, з поганою чи взагалі відсутньою кредитною історією, подібний варіант стане єдиною можливістю швидко, цілодобово та без зайвих питань отримати порівняно невелику суму на обмежений термін. Окремо потрібно пам'ятати про те, що за будь-якого прострочення компанія-кредитор негайно передає справу колекторам, з усіма наслідками, що звідси випливають.


Вам потрібно:

 • Паспорт громадянина України;
 • Номер ІПН;
 • Робочу банківську картку;
 • Робочий мобільний номер.


Топ кращих позик без відмови в 2024 році

Ми склали свій рейтинг найкращих МФО, що готові видати мікрокредит без відмови на картку. Цей рейтинг буде регулярно оновлюватись.

На початок осені 2023 найбільш гарні умови микрокредитів пропонують:

 • Манівео;
 • Кредит7;
 • Money4you;
 • MyCredit;
 • Banana Credit;
 • CreditKasa.


Чи можна отримати онлайн кредит без відсотків або безкоштовно?


Як новий клієнт кредитної компанії ви можете скористатися разовою акцією, завдяки якій перший кредит, який ви візьмете, буде безкоштовним (за 0 злотих). Безкоштовний або безвідсотковий кредит – найдешевше і найоптимальніше рішення для людини, якій необхідно зайняти невелику суму на короткий термін і раніше не користувався послугами небанківського сектору.


Безвідсотковий кредит до зарплати від МФО не подарунок і не означає, що вам не доведеться нічого повертати. Акція покриває лише витрати, а не всю суму кредиту. Ви повинні будете повернути все тіло кредиту в зазначені строки. Зазвичай це не більше 30 днів. В інакшому випадку можуть застосовуватись штрафні санкції, а відсотки можуть зрости до шалених 2,5% на день.


У чому підвох з безкоштовними позиками?


Скептики стверджують, що безкоштовного кредиту не існує – це проста маніпуляція, спрямована на залучення клієнтів, які після підписання договору опиняться у пастці дорогого кредиту.

На перший погляд, це дійсно звучить неймовірно.


Навіщо комусь, хто мене зовсім не знає, позичити мені велику суму грошей безкоштовно, не вимагаючи нічого натомість?


Ми розуміємо вашу недовіру, але факти такі, якими вони є – у цьому випадку позитивні.

"Перший безкоштовний кредит без відмов" - це не просто яскравий рекламний слоган, а модель, яка вже багато років використовується в небанківській сфері.


Хоча такий крок може здатися невигідним, слід враховувати, що кредитор привертає до себе увагу завдяки безкоштовним кредитам і привертає більше клієнтів, ніж якби він не використав цю акцію. Деякі з цих клієнтів залишаються назавжди і починають приносити компанії прибуток.


Більше того, не кожен, хто бере кредити без відмов і без відсотків, справді зможе вчасно погасити борг.


Таким чином, певний відсоток нібито безплатних кредитів стає звичайним платним кредитом. Акція виявляється дуже прибутковою.

Вам може бути цікаво

novi-pozyky-logo
Нові позики
Каталог нових та маловідомих МФО України. Буде корисно користувачам, які хочуть взяти кредит в компанії зі малою базою контактів.
Тут можна отримати перший кредит для нових клієнтів під 0%.
кредит ночью в Украине
Мікрокредит вночі
Якщо ви маєте намір отримати кредит вночі без відмови вам варто перейти за цим посиланням. Тут зібрано найкращі нічні кредити України. Ви зможете отримати гроші на будь-які потреби.
post1
Ecological Study
Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s