contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Гроші в кредит на карточку — під 0% навіть з поганою кредитною історією
Головна » Гроші в кредит на карточку — під 0% навіть з поганою кредитною історією

Як взяти гроші за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народженні, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 10 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікропозики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

гроши кредит

Візьміть гроші в кредит на карточку з автоматичним рішенням на сайті Amocredit

Ласкаво просимо до нашого сайту АмоКредит! Наш портал пропонує допомогу у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення онлайн кредитів на карту від МФО. Для вашої зручності ми сортували пропозиції по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати гроші в кредит з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, досягший 18 років може взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін або на срок до 30 днів лише за паспортом. 

Немає необхідності самостійно шукати сервіси кредитування — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому рейтингу лише компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі мікрозаймів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрокредитів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де взяти гроші в кредит на карту без відмов 24/7 в Україні

Терміново потрібні гроші в кредит на карточку

groshi-v-kredit

У житті можуть статися будь-які непередбачені обставини, коли терміново знадобляться гроші. Навіть якщо потрібна значна сума, не варто відразу засмучуватися, починати обдзвонювати всіх найближчих друзів та родичів. Проблема вирішується значно простіше, завдяки доступній позиці гроші в кредит онлайн. Необхідну суму можна швидко отримати на свою картку завдяки сервісу Амокредіт. Гроші в кредит онлайн тут взяти значно простіше, ніж будь-де. Адже тут забрано декалька десятків пропозицій зі всієї України. Всі умови прозорі та відкриті, відсутні приховані комісії та необґрунтовані плати. На калькуляторі відразу позначиться повна сума, яка не зміниться після заповнення заявки.

На нашому ресурсі ви можете ознайомитись з усіма актуальними пропозиціями про кредитування мешканців України. Можна отримати короткострокову позику у мікрофінансовій організації або взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін, наприклад до 1 року. Пропозицій на сайті дуже багато, і кожен позичальник може вибрати оптимальне, вказавши потрібні параметри та порівнявши різні варіанти.

Информація на сайті носить інформативний характер. Ми намагаємося вчасно оновлювати всі кредитні пропозиції, але остаточні умови уточнюйте на сайті конкретної мікрофінансової організації.
- редакція AMOCREDIT

З якою метою можна взяти гроші на карту в кредит?


Видача позики має нецільове призначення, гроші надаються на будь-які цілі та використовувати їх на власний розсуд. Гроші в борг терміново можна взяти для таких випадків:


 • Підготовка до весілля, випускного, ювілею чи іншої урочистості. У процесі підготовки стало зрозуміло, раніше запланованої суми не вистачить на покриття поточних витрат;
 • Затримали зарплату, потрібно нести терміновий платіж, заплатити за комунальні послуги;
 • Ви вирішили зробити подарунок коханій людині, але вам бракує коштів;
 • Лікування, навчання, відпочинок.


Термінові гроші онлайн на карту – це легко і доступно


Якщо ви вже стикалися з процедурою кредитування в банківських та інших фінансових установах, то вам знайома тяганина з тривалим збором необхідних документів, багатоденне очікування відповіді та інших не зовсім приємних процедур. Для отримання грошей в будб-якій мікрокредитній організації з нашого рейтингу необхідно виконати лише кілька простих операцій:


 • Вибрати компанію з нашого райтингу і натиснути на кнопку оформлення;
 • Вибрати потрібну суму позики та термін кредитування, натиснути на кнопку отримання коштів;
 • Ввести свій номер телефону, щоб створити особистий кабінет;
 • Заповнити запропоновану заявку на сайті, де вказати свої особисті дані;
 • Вказати банківську картку та підтвердити її належність вам (оформити позику можна лише на свою картку);
 • В разі схвалення позики - подписати кредитний договір (для цього потрібно ввести в кабінеті код із смс);
 • Протягом 10 хвилин гроші буде переведено на картку.


Умови кредитування


Сервіси Амокредіт допомагає в видачі «коротких» позик, тобто це гроші, необхідні прямо зараз, але які можна буде легко повернути протягом найближчих кількох тижнів. На карту перераховується вся сума коштів, не потрібні будь-які попередні оплати або застави. Максимальна сума позики та термін погашення кредиту обирає сам позичальник. КПісля вибору, він бачить термін погашення та суму коштів, призначену для повернення. Постійним користувачам сервіси надають можливість збільшити ліміт мікрокредиту.


Найпоширеніші умови для позичальників:


 • У деяких компаніях можна отримати перший кредит біз відсотків, але більшість пропонують відсоткову ставку на рівні 1-2% в день.
 • строк на першу позику до 30 днів, але деякі фірми, такі як Манівео, можуть запропонувати другий кредит до 65 днів;
 • щоб отримати гроші необхідна наявність постійного джерела доходу (можна і неофіційний дохід, оформлення без довідки про доходи);
 • Кредитна історія має другорядне значення, в більшості МФО можна легко отримати гроші в кредит без перевірки кредитної історії;
 • Для оформлення людині портрібні паспорт і номер ІПН.


Чому вигідно отримати гроші в борг у МФО


Головною перевагою такого виду кредитування вважається швидкість видачі позики та простота оформлення. Позичальнику пропонуються прості та зрозумілі умови, для їх детального вивчення буде достатньо лише кілька хвилин. Немає потреби у наданні будь-яких довідок, залучення поручителів та заставного майна. Відсутні приховані комісії, страхування позичальника, наявність постійного місця роботи. Позичальнику гарантується конфіденційність усіх наданих їм даних. На отримання позики може розраховувати особи, які мають погану кредитну історію.


Також варто відмітити:


 • Цілодобова робота, ви зможете отримати кошти в будь-який час, навіть у свята;
 • Работа компаній онлайн, видача грошей через інтернет, немає прив'язки до регіону - вам не потрібно відвідувати офіс МФО, щоб отримати мікрозайм;
 • Завдяки автоматизованій системі обробки заявок позичальник може оформити гроші в кредит на картку з автоматичним рішенням, що мінімізує витрати часу;
 • Потрібен лише 1 документ - вам пропонують взяти гроші в кредит за паспортом.


Рейтинг мікрокредитів Амокредит


Рейтинг мікрокредитів Амокредит є ключовим інструментом, що дозволяє швидко порівняти та вибрати найбільш привабливу пропозицію МФО. Завдяки нашому сайту порівняно кредитів до зарплати, який регулярно оновлюється, ви можете бути впевнені, що знайдете лише найкращі мікрокредити із найменшими витратами.


Рейтинг — це спосіб ознайомитися з пропозиціями кредитів на 30 днів від МФО, які пропонують швидкі фінансові вливання без зайвих вимог до клієнта. Їх цінують за доступність та швидкість надання, що робить їх популярним рішенням у разі раптової необхідності збільшення бюджету. Список мікрокредитів, доступних на нашому сайті, допоможе вам вибрати пропозицію, яка найкраще відповідає вашим потребам. Пам'ятайте, проте, що мікрозайми, хоч і легко доступні, є дорожчими фінансовими продуктами, тому своєчасне погашення зобов'язань має вирішальне значення.

Часті запитання

Як скоро я отримаю кошти?

Якщо ви обрали спосіб отримання коштів на карту - ви отримаєте гроші майже миттєво. Зарахування позик на карту відбівається цілодобово, навіть вночі. Якщо ви обрали спосіб отримання на банківський рахунок - від 1 до 3 робочих днів. Якщо ви подали заявку онлайн, але хочете отримати гроші готівкою в відділенні МФО, або у відділенні НовоїПошти - то через пів години ви зможете їх забрати.

Як і де я можу отримати позику?

На нашому сайті за 15-20 хвилин ви зможете закрити фінансову проблему. Ми зібрали більше 20 організацій, що цілодобово видають кредити без відмов, без поручителів, без перевірок кредитної історії, без довідки про доходи. Майже 100% гарантія, що якщо ви заповнили 3 і більше анкети на нашому сайті - ви сьогодні отримаєте мікрозайм.

Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит цілодобово без відмови
МФО України, де можна оформити позику онлайн на карту цілодобово. Отримайте гроші в борг без відмови навіть у вихідні – 24 години на добу. 20 цілодобових мікрокредитів від МФО з ліцензією Нацбанку.