contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Швидка позика на картку — Кредит онлайн за 15 хвилин
Головна » Швидка позика на картку — Кредит онлайн за 15 хвилин

Як взяти позику за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофінансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб прив'язати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ПІП, дату народженні, прописку, місце роботи та рівень доходу тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 10 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають  змогу отримати перший мікрозайм під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі кредити онлайн в зручному вигляді. Амокредит представляє нові позики онлайн та перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі позики в нашій базі МФО. Яка до того ж  постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.

Також в МФО потрібно заповнити мінімум полів в анкеті на кредит.

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів

Візьми швидку позику онлайн на сайті Amocredit

Ласкаво просимо до нашого сайту АмоКредит! Наш сайт пропонує допомогу у пошуку вигідних умов та оформленні швидких позик на картку. Для вашої зручності ми підготували каталог мікрофінансових компаній, у яких кожен громадянин України може взяти онлайн позику терміново лише за паспортом. 

Немає необхідності самостійно шукати потрібні сайти — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час і захистіться від шахраїв, ми публікуємо посилання лише на ті компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі надійні кредити на сайті Амокредит.

Ви зможете взяти позику швидко без довідок і поручителів у будь-якій з представлених тут МФО. Усі організації працюють цілодобово та видають мікропозики за 15-20 хвилин. Великим плюсом є те, що більшість компаній видають швидкі позики без перевірки кредитної історії. Ви навіть можете отримати мікрокредит з поганою кредитною історією.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг, а також не впливає на прийняття рішень у видачі мінікредиту.

Це незалежний онлайн портал, на якому представлені актуальні та об'єктивні дані щодо мікропозик та мікрокредитних компаній України.

На сайті ви знайдете різноманітні списки та рейтинги, що полегшать вам пошук позики, рекомендації, поради в оформленні міні-кредитів.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Швидкі позики без відмов в Україні, які можна отримати на карту цілодобово з 18 років

Швидка позика на карту з миттэвим схваленням

amocredit-kredyt-shvydko

Хочете скористатися сезонними знижками або щось придбати, але чи є ризик не дотягнути до зарплати? Швидкі онлайн-позики – простий та легкий спосіб виправити ситуацію. Заповнюєте анкету онлайн, отримуєте відповідь і того ж дня впевнено купуєте все необхідне. Зазвичай від моменту заповнення анкета до отримання швидкої позики на картку пройде не більше 20 хвилин.

Якщо з'явилась термінова необхідність щось купити - де брати гроші? Можна позичити у колег, друзів чи родичів. А можна взяти швидку позику на банківську картку від МФО. Таке рішення стане найкращим виходом зі складної фінансової ситуації.

Сервіс Amocredit у Україні пропонує своїм клієнтам оформити мікропозику на карту, витративши на це лише кілька хвилин свого особистого часу. Оформити мікрокредит ви можете, не виходячи із дому чи офісу. Для цього вам знадобиться лише комп'ютер та інтернет. Після заповнення заявки та її відправлення до операційного центру рішення про видачу кредиту приймається протягом декількох хвилин. Потім ви отримаєте швидкий кредит на карту через інтернет на суму до 20000 гривень. Термін погашення становить від 3 до 31 дня. При цьому отримані гроші мають нецільовий характер. Це означає, що ви зможете витратити їх на будь-що.


Переваги швидких онлайн мікрокредитів від МФО


Нестача коштів – ця проблема знайома більшості людей. У разі їх відсутності люди починають панічно шукати будь-яке джерело їхнього отримання, особливо коли гроші потрібні терміново. Деякі йдуть до банку, збирають купу документів, що підтверджують платоспроможність, готують документи на своє майно для надання банку застави, шукають поручителів з-поміж своїх забезпечених друзів.


Але, навіть зібравши всі ці документи, ніхто не дасть вам 100% гарантії, що ви отримаєте бажаний кредит: банкіри обов'язково виявлять якусь банальну друкарську помилку і змусять проходити цю процедуру заново. Тому гарним варіантом виявляється взяти мікрокредит в мікрофінансовій організації.


Швидка позика в МФО дає можливість отримати гроші на картку в Україні протягом 20-30 хвилин. Основними перевагами термінових позик від МФО є:

 • Через інтернет позику можна оформити цілодобово без тривалих перевірок.
 • Зарахування на будь-яку банківську картку здійснюється миттєво, гроші можна зняти готівкою у будь-якому банкоматі.
 • Нові клієнти можуть отримати першу швидку позику без відсотків.
 • Мінімальні вимоги до позичальника – з документів потрібен лише паспорт.
 • Взяти мікропозику онлайн на хороших умовах майже без відмови може представник будь-якої соціальної групи: студент, пенсіонер, мати у декретній відпустці.
 • Найшвидший розгляд заявки: МФО автоматично приймають рішення щодо заявки зі схваленням до 80% протягом кількох хвилин.
 • Робота 24/7: сервіс з видачі кредитів працюють цілодобово. Ви можете отримати гроші будь-якої миті, навіть уночі, коли вони вам знадобилися.
 • Прості та зрозумілі умови без прихованих комісій, страховок та штрафів. Ви відразу бачите кінцеву суму при оформленні.
 • Просте отримання мікрокредиту без довідок та поручителів. Необхідне лише посвідчення особи та номер мобільного телефону.
 • Різні способи отримання грошей: на карту будь-якого банку, готівкою у терміналах


Мікрофінансові організації з нашої бази МФО також надають швидкі позики онлайн на картку тим клієнтам, чиї кредитні історії раніше були зіпсовані простроченими платежами. Тобто ви можете отримати кредит з поганою кредитною історією без відмови саме у МФО. Також ви отримаєте позику, навіть якщо маєте непогашений борг перед іншою кредитною організацією.


Крім того, вам не знадобиться шукати поручителів чи закладати все рухоме чи нерухоме майно. Співпраця між організацією та клієнтом складається виключно на довірчих відносинах. Погодьтеся, такого ви не зустрінете в жодному з існуючих банків.


Недоліки мікрокредитів

 • Висока відсоткова ставка, порівняно з кредитними продуктами (до 765% річних).
 • Більшість МФО кредитують на невелику суму та короткий термін.


Тривала співпраця – вигідніші пропозиції


Для клієнтів, які потребують отримання грошей на картку терміново, мікрокредитні організації розробили спеціальну систему лояльності. Її суть полягає в тому, що кожен наступний кредит збільшує максимальну суму термінової онлайн-позики на карту. Тобто, вперше клієнт може зайняти трохи понад 10 000 гривень, вдруге – 15 000 грн, а третій – 20 000 гривень. Ця програма працює за однієї умови: ви повинні вчасно, без прострочень, погашати всі свої попередні позики, взяті у конкретної МФО. А якщо ні, то заявка на позику буде розглядатися довше, або вам зовсім відмовлять в отриманні потрібної суми.


Як оформити заявку на швидку позику на сайті АмоКредит


Щоб оформити заявку на терміновий експрес кредит на картку, необхідно:


 • вибрати МФО, умови якої для Вас найбільш прийнятні;
 • заповнити анкету, вказавши у ній лише достовірні відомості про себе, де слід заповнити такі поля: необхідна сума та запланований термін погашення позики, адресу проживання та місце прописки; місце роботи, посада, розмір зарплати, номер мобільного телефону, email, аккаунт у соцмережах;
 • доповнити анкету фотографією паспорта;
 • надіслати запит та дочекатися рішення.


Дотримуйтесь цих простих правил, щоб легко отримати швидкий займ. Також потрібно враховувати, чи відповідаєте ви умовам компанії. Наприклад, деякі організації видають гроші клієнтам віком від 21 року, тобто отримати позику у 18 років не вийде.


Хто може одержати терміновий кредит?

Розраховувати на швидкий кредит без довідки про доходи в Украхні можуть особи:


 • з-поміж громадян країни які мають посвідчення особи (паспорт);
 • особи, що досягли повноліття. Але у кожній фінансовій установі встановлюються свої вікові обмеження для претендентів на позику, як правило, мінімальний вік не буває менше 18 років (хоча можуть видавати позики з 20-21 року), максимальний зазвичай не більше 75.


Незважаючи на те, що претендент не потребує підтвердження рівня своїх доходів, порука третіх осіб, позитивна кредитна історія, у кожному випадку можливість надання позики конкретному заявнику перевіряється за додатковими параметрами.

Вам може бути цікаво

novi-pozyky-logo
Нові позики
Каталог нових та маловідомих МФО України. Буде корисно користувачам, які хочуть взяти кредит в компанії зі малою базою контактів.
Тут можна отримати перший кредит для нових клієнтів під 0%.
bezvidmovni
Позики без відмови
На цій сторінці ми зібрали пропозиції МФО, які дають максимально багато схвалень по заявкам на позику. В них реально отримують кредити громадяни з негативної КІ, сильно закредитовані особи, студенти та інші особи, яким недоступні банківські кредити.
мікрокредит без дзвінків оператора та перевірок
Кредит без дзвінків
Якщо ви хочете отримати мікрокредит без дзвінків оператора та перевірок - переходьте за посиланням.