contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Мікрозайм цілодобово — цілодобові кредити онлайн для кожного
Головна » Мікрозайм цілодобово — цілодобові кредити онлайн для кожного

Як взяти позику за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофінансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб прив'язати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ПІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікропозики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.

Також в МФО потрібно заповнити мінімум полів в анкеті на кредит.

кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово

Візьміть цілодобову позику на картку на сайті Amocredit

Ласкаво просимо до нашого сайту АмоКредит! Наш портал пропонує допомогу у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення цілодобових кредитів на картку від МФО. Для вашої зручності ми сортували пропозиції по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати цілодобову позику. Наш каталог мікрофінансових компаній постійно оновлюється. Тут кожен громадянин України може взяти онлайн позику терміново лише за паспортом. 

Немає необхідності самостійно шукати потрібні сайти — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в рейтингу лише ті компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі кредити на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі таких кредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікропозик та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформацію уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де взяти гроші на картку без відмов цілодобово

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово в Україні

гроші на картку без відмов цілодобово

Ми зібрали на цій сторінці компанії, які автоматично видають кредити. Саме завдяки автоматизації процесу забезпечується можливість отримати цілодобову позику без відмови в Україні.

МФО застосовують скорингові програми, які здатні без участі людини прийняти заявку, моментально її проаналізувати, дати відповідь та переказати гроші позичальнику. Все займає не більше ніж 15 хвилин.

Тепер не потрібно бігати банками, щоб отримати кошти до зарплати. Тут також не потрібно збирати багато документів, щоб зачекати на схвалення. Все оформлюється миттєво. Кожен клієнт самостійно вибирає для себе найбільш сприятливі умови для кредитування. Наприклад, можна зняти гроші через будь-який доступний термінал або отримати гроші на банківську картку. Можливості для користувачів практично нічим не обмежуються. Важливо також, що можна отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово. В МФО кредитна історія відіграє посередню роль і кошти може отримати будь-хто, досягший 18 років і маючий хоч яку стабільну платню.


Як відбувається видача кредиту


Позичальник самостійно заповнює анкету, щоб отримати кредит онлайн цілодобово без відмови та відправляє її на розгляд. Для отримання такої позички не потрібно збирати довідки, не потрібне надання застави. Якщо є паспорт, можете хоч зараз обрати будь-яку із запропонованих компаній та розпочати оформлення.


Як видається цілодобовий кредит:

 • Потрібно вивчити пропозиції компаній, які працюють у будь-який час доби та видають кредит 24/7 на картку без відмови. Усі вони представлені тут. Якщо якийсь варіант влаштував, натискайте кнопку Отримати позику.
 • Ви перенаправляєтесь на сайт обраної МФО, де потрібно пройти реєстрацію, вказати дані про себе, вписати відомості з паспорта, внести реквізити для зарахування коштів.
 • Заявка йде на автоматичний розгляд. Скоринг миттєво аналізує кредитну історію заявника, аналізує анкету, рівень платоспроможності.
 • Через кілька хвилин після надсилання запиту надається рішення. Якщо врахувати лояльний настрій МФО, здебільшого це схвалення.


МФО зазвичай не видають експрес-кредити на довгий термін. Часто це кредит під 0 відсотків на 30 днів. Рідше на 2 місяці.  Наші фінансові продукти допомагають клієнтам отримати необхідну суму на ремонт авто, погашення аренди, термінового придбання побутової техніки та електроніки.


Перекази також надсилаються цілодобово. Стандартно зарахування коштів займає не більше однієї години.


Переваги цілодобових кредитів


Жоден банк України не готовий видавати кредити цілодобово будь-якої доби. Щобільше, банки не здатні надавати моментальні та повністю дистанційні позички. Тому якщо вам терміново, буквально тут і зараз знадобилися гроші до зарплати на картку, вирішить проблему тільки МФО.


Важливі плюси:

 • багато компаній України видають новим клієнтам позику 24/7 під 0,01%. Обов'язково розгляньте ці варіанти;
 • завжди термінове кредитування. З моменту відправки заявки на розгляд до отримання грошей зазвичай йде не більше півгодини;
 • ймовірність схвалення завжди велика. Позитивні відповіді приходять навіть за негативної кредитної історії;
 • пропозиції актуальні всім категорій позичальників, розглядаються всі громадяни України з 18 років;
 • багато компаній дозволяють продовжувати термін повернення кредиту, якщо у позичальника виникають проблеми з гасінням. Опція за кілька кліків підключається до особистого кабінету.


Цілодобові кредити – це термінові позички невеликого розміру. Нові клієнти зазвичай одержують не більше 10-15 тисяч гривень, постійним доступні ліміти до 20 тисяч.


Термін кредитування залежить від обраної вами програми. Найчастіше це короткі кредити із періодом повернення до 30 днів. Довгострокові позички з цілодобовою видачею теж є на ринку, але пропозицій не так багато. За ними можна отримати більше грошей терміном до 1-2 років.


На що звернути увагу при оформленні позики


Багато МФО в Україні пропонують мікрозайм цілодобово з видачею на картку без відмов. Щоб операція пройшла успішно і була вигідною, варто звернути увагу на такі моменти:


 • В рейтингу компанії розташовані від найкращої до найгірший зверху вниз. Компанії, що знаходяться вгорі менше вимагають від клієнтів і частіше видають позички.
 • Обов'язковою є наявність чинної ліцензії, що дозволяє роботу документів (всі компанії в нашому рейтингу мають ліцензії).

 • Має бути можливість дострокового погашення взятої позички чи пролонгації її терміну у разі потреби.
 • Зверніть увагу, чи можна отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово.
 • Спочатку спробуйте отримати кошти в тих МФО, що дають кредити під нуль відсотків.


Ви можете отримати кредити під нуль відсотків в одній з МФО, яка пропонує таку можливість. В нашому списку таких компаній понад 20. Зверніть увагу на стовпець "Ставка". Там ви зможете знайти пропозиції на перший кредит під 0,01% річних.


Скільки часу потрібно, щоб отримати гроші?


Сама процедура оформлення позики доволі індивідуальна і залежить від конкретної МФО. До прикладу, такі компанії як Манівео або СелфіКредит мають не багато запитань в анкеті і доволі швидко оброблюють інформацію, яку ви їм надали. В середньому, якщо ви впевнений користувач інтернету, заповнення заявки на цілодобові позики не повинно зайняти у вас більше 5 хвилин. Включно з верифікацією карти і особистості. Деякі МФО, такі як Мілоан, закладають на це більше часу: 12-15 хвилин.


Після укладання кредитного договору час очікування коштів залежить від способу отримання переказів у конкретній кредитній компанії. Якщо використовується спосіб отримання грошей на картку, то гроші мають надійти до клієнта від 2 до 15 хвилин. Все індивідуально і залежить від МФО.


Однак, якщо ви обрали мікрокредитну компанію, що працює цілодобово, але оброблює анкети тільки в робочі дні (або при обробці вашої заявки на мікрозайм виникли проблеми або додаткові уточнення) ви можете отримати гроші на наступний день. 


В цілому, час на отримання коштів може коливатись від 5 хвилин у супер швидких МФО, до пів години. У разі, якщо все пройшло без нарікань і компанія, яку ви обрали, перераховує кошти цілодобово. Таких випадків абсолютна більшість. Але у випадках, якщо ви шукаєте і плануєте оформлювати довгострокові кредити з поганою кредитною історією час на обробку заявки може бути більшим.


Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
отримати кредит онлайн через дія, взять онлайн кредит через дию
Кредит через Дія
Вибрати мікрофінансову установу, де оперативно видадуть онлайн позики через Дію без відмов, нескладно. А от вибрати компанію, де умови будуть найкращі - може бути складно. Ми підготували рейтинг накращих позичок через Дію. Переходьте та заощаджуйте гроші.