contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Мікрокредит в Україні — з будь-якою кредитною історією за 10 хвилин
Головна » Мікрокредит в Україні — з будь-якою кредитною історією за 10 хвилин

Як взяти гроші за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікропозики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

усі мікрокредити в Україні без відмов і без відсотків

Візьміть мікрокредит на картку онлайн на сайті Amocredit

Ласкаво просимо до нашого сайту АмоКредит! Наш портал пропонує допомогу у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення мікрокредитів на карту від МФО. Для вашої зручності ми сортували пропозиції по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати мікрокредит з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, досягший 18 років, може взяти онлайн кредит на 30 днів або на довготривалий термін до 1 року лише за паспортом.

Немає необхідності самостійно шукати сервіси кредитування — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому рейтингу лише компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі кредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрокредитів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де взяти мікрокредит без відмов 24/7 в Україні

Вигідні мікрокредити терміново

мікрокредит на картку онлайн без перевірки кредитної історії

Сервіс Амокредит пропонує оформити експрес мікрокредит в Києві, Львові, Чернівцях чи іншому місті України в режимі онлайн. Мікрокредити стають дедалі популярнішими серед населення. У кожної людини може виникнути ситуація, коли терміново потрібні гроші в борг. У таких випадках не завжди є можливість зайняти гроші у друзів чи родичів. Зрозуміло, ви можете взяти гроші у банку, але це забере багато часу та нервів. Адже для оформлення банківського кредиту потрібно збирати багато довідок і чекати на тривалий час, коли розглянуть вашу заявку. Найбільш вигідно отримати швидкий кредит у мікрофінансовій організації.

Амокредіт допоможе отримати онлайн мікрокредит в Україні на максимально вигідних умовах. У нашій базі МФО є десятки надійних компаній, що пропонують гроші в кредит онлайн. Після того, як ви подивитесь всі мікрокредити, ви зможете відфільтрувати найкращі за параметрами. Вам залишиться лише вибрати найкращу пропозицію та перейти на сайт, щоб отримати кошти.

Мікрокредит доступний усім! Потрібно лише 15 хвилин і паспорт, щоб отримати гроші за допомогою нашого сайту.
- редакція AMOCREDIT

Що таке мікрокредит?


Мікрокредит - це невелика позика на короткий термін (зазвичай до 30 днів), що видається тим позичальникам, які не можуть через різні причини розраховувати на схвалення кредиту в банку:


 • без офіційного працевлаштування;
 • в декретній відпістці;
 • на пенсії;
 • із поганую кредитною історією;
 • з нульової (пустою) кредитною історією та ін.


Такі мікропозики видають на короткий термін – на 30-60 днів, рідко до року. Компанії, що видають називаються мікрофінансовими або МФО. На відміну від банків, процентна ставка по таким позикам нараховується щодня.


На замітку! У МФО отримати мікрокредит онлайн на картку можна без перевірки доходів та без поручителів.


Експрес-позики відрізняються легкістю отримання. Позичальники можуть взяти мікрокредит через інтернет за 10-15 хвилин, не відвідуючи офісів. Договір підписується онлайн, потрібно просто поставити галочку про згоду з умовами. А гроші ви отримаєте майже миттєво на свою банківську картку. Підтримаються усі кредитні картки будь-якого банку України.


Альтернативи мікрокредитам


Насправді, отримати гроші, коли вони потрібні терміново, можна в багатьох місцях. Але МФО набули найбільшої популярності не просто так. Зараз ми розглянемо варіанти де ще можна отримати кошти і їх нюанси.


Банки


Альтернативою позикам у банку є кредитні картки та споживчі кредити. За користування кредитною карткою можуть стягувати плату, є комісії за зняття грошей у банкоматі, за перекази, SMS-повідомлення. Кредитний ліміт залежить від зазначеного при оформленні доходу, кредитної історії та подальшого обігу коштів за карткою.


Багато позичальників потрапляють у пастку, звикаючи до великих витрат за кредиткою. Люди забувають, що гроші позичені.


Споживчі кредити видають лише купівлю конкретних товарів чи послуг, тому в такий спосіб отримати готівку неможливо.


Ломбарди


Ломбарди видають кошти лише за умови застави майна. Наприклад, побутової техніки, коштовностей. У разі несплати кредиту ломбард виставить заставу на продаж. На відміну від ломбардів, у МФО вам не потрібно вигадувати, що залишити під заставу, щоб отримати гроші до ЗП або на свої термінові потреби.


Приватні інвестори


Деякі приватні інвестори працюють "у сіру". Високий ризик зіткнутися із шахрайством. Також багато інвесторів наймають колекторів. При першому ж прострочення позичальника чекають неприємні наслідки. Тому ми не рекомендуємо звертатись до тих, хто вам може позичити гроші під розписку.


У МФО є можливість пролонгації договору. Якщо позичальник неспроможен повернути гроші вчасно, компанія продовжить терміни. Це назвається пролонгація. У всіх МФО із рейтингу АМОкредит вона є.


Умови отримання мікрокредиту


 • Сума від 100 до 22 000 гривень.
 • Процентна ставка від 0,01% на день. В середньому пропонується відсоткова ставка 2% на день.
 • Строк погашення від 1 до 30 днів. Є також довгострокові кредити до 365 днів, але там трішки відрізняються умови.
 • Можливість отримати кредит із будь-якої КІ без відмови.
 • Без комісії за використання та без прихованих платежів.
 • Оформлення заявки, та перерахування коштів на картку цілодобово.


Отримати відмову можуть позичальники з дуже поганою кредитною історією – ті, у кого багато незакритих кредитів та регулярні прострочення.


МФО готові видавати громадянам мікрокредити під час воєнного стану.
- редакція сайту.


Умови кредитування


Найпоширеніші умови для позичальників:


 • Громадянство України;
 • Вік старше 18 років;
 • Картка будь-якого банку;
 • Наявність e-mail, номеру мобільного телефону.


Ряд МФО висувають додаткові вимоги:


 • Вік не молодще 21 року і не старше 65 років;
 • Фото з кредиткою та паспортом у руках;
 • Вказати контактних осіб.

Відповіді на часті запитання про мікрокредити

Який шанс схвалення заявки на мікрокредит?

80% заявок на мікрокредит за допомогою сервісу Амокредіт схвалено МФО, тому шанси дуже високі. Різко знижує шанси сильно зіпсована кредитна історія. У цьому випадку рекомендуємо надіслати заявки одразу до кількох запропонованих організацій. Але якщо у вас є постійне джерело доходу, навіть неофіційне, сміливо подавайте заявку на мікропозику.

Чи можна оформити мікрокредит уночі?

Так, сервіси мікропозик працюють цілодобово, 7 днів на тиждень. Анкети оброблюються цілодобово, гроші на картку в разу схваллення ви отримаєте миттєво, навіть вночі та в вихідні дні.

Які умови погашення?

Погасити позику потрібно до останньої дати платежу включно. Потрібно уважно вивчити умови погашення під час укладання договору. Деякі МФО враховують дату платежу за фактичного зарахування коштів на рахунок. Таким чином, якщо ви переведете гроші в останній день у неопераційний час, то фактично на рахунок вони зможуть надійти лише наступного робочого дня, що призведе до прострочення.

Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит цілодобово без відмови
МФО України, де можна оформити позику онлайн на карту цілодобово. Отримайте гроші в борг без відмови навіть у вихідні – 24 години на добу. 20 цілодобових мікрокредитів від МФО з ліцензією Нацбанку.