contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Онлайн кредит на карту на довгий термін та без довідки про доходи
Головна » Онлайн кредит на карту на довгий термін та без довідки про доходи

Як взяти гроші за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікропозики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

довгостроковий кредит на карту онлайн без дзвінків

Візьміть довгостроковий кредит з поганою кредитною історією на сайті Amocredit

Ласкаво просимо до нашого сайту АмоКредит! Наш портал пропонує допомогу у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення довгострокових кредитів на карту від МФО. Для вашої зручності ми сортували пропозиції по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати довгостроковий кредит з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно актуалізується. Тут кожен громадянин України може взяти кредити на довгий термін лише за паспортом. 

Немає необхідності самостійно шукати потрібні сайти — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в рейтингу лише ті компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі кредити на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі таких позик.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрокредитів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де взяти кредит на карту без відмови і перевірок на тривалий термін

 24/7 в Україні

Терміново потрібен онлайн кредит на карту на довгий термін

довгострокові кредити на карту в Україні на рік або на півроку без перевірок

Стандартні мікрозайми в Україні – невеликі позички лімітом до 20 тисяч, які позичальники повертають протягом місяця одним платежем. Це найпопулярніші пропозиції ринку, більшість МФО України пропонують отримати саме такі кредити.

Але потреби у позичальників різні, тому деякі компанії стали пропонувати онлайн кредит на картку без відмови на тривалий термін. Це вже цікавіша за сумами та ставками програма, яка також доступна всім бажаючим. Такі довгострокові кредити на карту зазвичай доступні на терміни від 3 до 6 місяців, але є і компанії, що готові видавати кредит онлайн на 12 місяців.

Такі довгострокові кредити від МФО все ще не можуть конкурувати з банківськими позиками за відсотковою ставкою, але вони підходять для тих, хто хоче отримати довгостроковий кредит з поганою кредитною історією. Адже з зіпсованою КІ отримати гроші швидко в банку не вийде. Також такі "довго гроші" від МФО на 6-12 місяців підійдуть для перекредитування мікрозаймів.

Незважаючи на підвищені ліміти, кредит довгостроковий на карту доступний усім бажаючим. МФО завжди лояльні до позичальників і дають багато схвалень.
- редакція AMOCREDIT

Параметри довгострокового кредиту від МФО


Як ми вже писали вище, Амокредіт не видає позики та не є учасником мікрокредитування. Наведена нижче інформація має ознайомчий характер, а всі приведені характеристики мають загальний обрис. Точні дані потрібно уточнювати на сайті конкретної МФО. Тим не менш, в загальному, МФО України надають довгострокові позики за такими параметрами:


 • Максимальний ліміт досягає 100 тисяч гривень. Але тут треба розуміти, що нові позичальники отримують менше, орієнтуйтеся на межу в 50000;
 • Термін – до 1 року, у кожної компанії своя максимальна межа. Найпоширеніший строк на півроку. Зазвичай строки кредитивання коливаються від 30 до 360 днів;
 • Відсоткова ставка може залежати від терміну. Чим він довший - тим нижча ставка. Кожна компанія встановлює свої відсотки, зазвичай, це 80-700% річних. Постійним клієнтам надаються знижки;
 • Кредит на карту на тривалий термін може бути з щомісячним платежем, щотижневим платежем або з тим, що вносяться кожні 2 тижня. Платежі завжди однакові за розміром.


За підсумком оформлення кредиту на довготривалий термін формується графік оплати заборгованості, якого позичальник повинен дотримуватися. Він відображатиметься в особистому кабінеті, доступ до якого відкривається безкоштовно при оформленні позики.


Переваги довгострокових кредитів від МФО в Україні


Якщо розглянути параметри кредиту з видачею на тривалий термін, стає зрозумілим, що він нагадує банківський екпрес-кредит. Але він має важливі переваги:


 • багато МФО готові видати довгостроковий кредит з поганою кредитною історією та перевірок;
 • без відвідування офісу повністю онлайн;
 • завжди термінове оформлення, видача грошей буквально за 15-20 хвилин, або навіть швидше;
 • оформлення без застави, поручителів та без дзвінків родичам;
 • при заповненні не потрібно вказувати ціль отримання грошей, тому можна використати їх на перекредитування мікрозаймів;
 • гроші можуть отримати різні верстви населення, навіть студенти та безробітні, тому що в МФО видає саме довгостроковий кредит без довідки про доходи;
 • великий відсоток схвалення, порівняно з банківськими позиками, зазвичай отримати кошти можна цілодобово без відмови та перевірок;
 • онлайн заявку можна оформити у будь-якому точці країни, без прив'язки до регіону: в Києві, Вінниці, Полтаві, Львові та інших містах та селищах;
 • зручні способи отримання та погашення коштів.Якщо банк відмовив вам у споживчому кредиті, ви можете одразу звернутися до будь-якої з представлених на цій сторінці МФО та отримати онлайн кредит на довгий термін без підтвердження доходу. Деякі компанії кредитують громадян цілодобово.


Вимоги до позичальників


У мікрофінансових компаніях легше отримати довгостроковий онлайн-кредит або позику на карту на довгий термін  без дзвінків та перевірок, оскільки фінансові можливості людини оцінюються м'якше. Наприклад, для отримання позики на 1 рік основних умов лише три:


 • наявність паспорта громадянина України;
 • вік щонайменше 18 років (але більшість організацій дають кредит на довго з 21 року);
 • наявність постійного джерела доходу (можна і неофіційний дохід, адже МФО не просять довідку про доходи).


Інші показники, такі як відсутність боргів та прострочень перед іншими фінансовими установами, будуть великим плюсом. Для кредиту на великий термін кожна кредитна організація може вимагати додатковий набір документів: наявність прописки (реєстрації), підтвердження володіння майном, вужчі вікові рамки та інші.


Як отримати довго гроші онлайн


Процедура подачі заявки на довгий кредит в Україні, якщо терміново потрібні гроші на картку, займає до 15 хвилин – це 5 кроків:


 • обираете компанію, яка вам подобаються, зі списку на цій сторінці, тисните на кнопку оформлення і потравляєте на сайт потрібної організації;
 • тягніть за повзунки та оберіть сумму і строк позички, тисните на кнопку "Отримати гроші";
 • далі потрібно створити особистий кабінет. Доведеться ввести номер телефону (можливо і електронну адресу) і ввести код із смс для підтвердження;
 • заповнити всі поля в анкеті, вказати реквізити для виплати коштів і завантажити фото документів;
 • дочекатись аналізу анкети і у разі схвалення потрібно підписати договір в особистому кабінеті.


Яким способом можна отримати кошти


За допомогою нашого сайту ви зможете отримати довгостроковий кредит без довідки про доходи без відмови на картку або іншими зручними способами:


 • на банківський рахунок;
 • готівкою в бідь-якому відділенні Нової Пошти (таку послугу пропонує Манівео);
 • готівкою у філії МФО (таку послугу пропонують Швидко Гроші та ФінХ);


Чи варто обирати нові МФО?


Сьогоднішні нові кредитні компанії України можуть заслуговувати на увагу з різних причин. Одним із них є рекламні рішення для нових клієнтів, які роблять запозичення грошей майже без переплат. Ви можете отримати позику під 0,01%, що доволі вигідно.


За позикою, наприклад, 10000 гривень на рік (365 днів), за умови своєчасного погашення, ви не несете жодних комісійних, а переплата лише 360 гривень. Такі рішення популярні серед багатьох компаній, які пропонують короткострокові кредити.


Також слід звернути увагу, що нові кредитні компанії жадають нових клієнтів і часто мають пусті бази клієнтів. Це означає, що вони можуть не мати інформації про вас і ви матимете більше шансів отримати мікрокредит з поганої кредитною історією або термінове перекредитування.


Перекредитування онлайн на карту


Багато користувачів нашого сайту цікавляться, чи можна взяти кредит з нашого списку на перекредитування мікрозаймів. Так, більшість кредитних компаній можуть запропонувати термінове перекредитування у разі, якщо ви зможете продемонструвати можливість вчасно погасити нову позику. Тобто ваші фінансові доходи дозволяють це зробити.


Часті запитання

Чи можу я взяти кредит на довгий термін вночі?

Так, МФО працюють цілодобово, заявки обчислюються 24/7.

Я можу отримати гроші, якщо в мене погана кредитна історія?

Так. Мікрофінансові організації видають позики з чеоною КІ. Головна умова, щоб у вас був постійне джерело доходу. Навіть якщо ви працюєте неофіційно і у вас немає довідки про доходи - це не завада.

Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит цілодобово без відмови
МФО України, де можна оформити позику онлайн на карту цілодобово. Отримайте гроші в борг без відмови навіть у вихідні – 24 години на добу. 20 цілодобових мікрокредитів від МФО з ліцензією Нацбанку.