contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Міні кредити онлайн терміново
Головна » Міні кредити онлайн терміново

Як взяти кредит за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікро позики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

міні кредит в Україні онлайн на карточку

Міні кредити без довідок і поручителів

Вас вітає сайт АмоКредіт! Наш портал допомагає у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення міні кредитів на карту від МФО. Тепер немає необхідності самостійно шукати сервіси кредитування — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані на цій сторінці. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому рейтингу лише ті фірми, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.

Для вашої зручності ми сортували пропозиції у списку по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати кошти з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, досягший повноліття, може отримати кошти швидко дона 30 днів або на довготривалий термін лише за паспортом.

Зверніть Увагу! АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі кредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрозаймів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де знайти і взяти міні кредит швидко і без відмов в Україні

Міні кредити онлайн в України

міні позика на картку онлайн без відмов і перевірок терміново

Про лояльність МФО чули багато людей: тут не запитують стаж роботи, цілі отримання кредиту або причини звернення. Якщо у великому банку висока ймовірність того, що експерт відмовить, то тут мікропозику видадуть якщо не на 100%, то на 80% точно ви отримаєте гроші до зарплати.

Невелику суму грошей у межах 20 тисяч рублів готові схвалити, навіть якщо у відвідувача немає підготовленого пакета документів. Поручителі при укладанні угоди не знадобляться. Тому послуга користується популярністю, а кількість компаній-кредиторів стабільно зростає.


Як скористатися кредитом 


Амокредит пропонує своїм користувачам отримати гроші швидко через інтернет. Вигода такого продукту полягає у відсутності необхідності шукати офіс, де буде підписано договір. Досить відповісти на 7-10 простих запитань на сайті організації, і електронне звернення теж буде направлено на розгляд у порядку черги.


Зазвичай, при особистому відвідуванні офісу МФО достатньо пред'явити паспорт. А якщо немає інших довідок і поручителя? Та вони й не потрібні, лише в окремих випадках стане в пригоді додатковий документ, що підтверджує вашу особу (права або закордонний паспорт). На заповнення анкети піде 5 хвилин, ще стільки ж забере онлайн аналіз анкети. Усе буде погоджено за 10 хвилин максимум, гроші до зарплати видадуть у касі або надішлють переказ будь-яким зручним для клієнта методом.


Більшість компаній сьогодні працює в онлайн-режимі, тож оформити міні позику можна дуже швидко і без необхідності залишати дім. Відсоток відмов за заявками у таких організацій рекордно низький. Заповнюється заявка на офіційному сайті, вказуються реквізити діючої банківської картки та контактний номер телефону. Переказ надходить уже через 20-30 хвилин!


Чому МФО не знадобляться ваші документи при отримання міні кредиту?


МФО — це комерційні структури, що ведуть діяльність на свій власний ризик. Отримання максимальної окупності за короткі терміни — основна мета їхньої роботи. Вони зацікавлені у співпраці з фізичними особами, від яких відмовляються інші кредитори. А що більше тих, хто звернувся (навіть якщо прийшли по пару тисяч до зарплати), то більше відсотків буде сплачено.


Тому фінансові угоди без довідок і поручителів — це не рекламний хід, за ним може звернутися кожен охочий. Усі ризики вже закладені в розмір відсоткової ставки, яка значно вища, ніж вимагають банківські структури. За продуктами, які передбачають відсутність необхідності доводити платоспроможність, вартість користування грошима на день встановлюється в розмірі 0,5-3%. Клієнтам, як і скрізь, надається договір із детально описаними правилами видачі грошей у позику.


Не варто забувати про відчутний недолік мікрозаймів — велику переплату. Мікрозайм в Україні буде корисним лише тим, хто терміново потребує коштів, тож за можливості пошукайте інше рішення.


Відмінні особливості міні кредитів


Усереднені умови, які доступні на ринку мікрокредитування:


 • Сума мінімальна і коливається від 200 гривень до 15-20 тисяч (запропонований максимум залежатиме від самої компанії, цілком реально побачити й інші цифри);
 • Період повернення строго обмежений і дорівнює 1-30 днів; Відсоткова ставка стартує від 0,5 і до 3% на день;
 • Відсоткова ставка стартує від 0,5 і до 3% на день;
 • Немає тривалої перевірки, підсумки повідомляють через півгодини, гроші видають без довідок і поручителів.


Якщо приділити час пошукам, то можна вибрати і більш лояльні умови. Організації готові йти на ризик і давати в борг без надання гарантій з боку клієнта. Так, якщо заборгованість не погасить одна людина, інша, більш відповідальна, внесе платіж у строк. А отже, заплатить і за себе, і за недбайливого позичальника, адже ставки високі і все покривають.


Є й кілька негативних моментів


Мікропозики можуть здорово виручити, якщо використовувати їх з розумом. За всієї зручності таких пропозицій, у них є й істотні мінуси:


 • Невеликий розмір грошової позики. Особливо, якщо громадянин звертається вперше - можна отримати лише до 20000 гривень;
 • Невеликий термін кредитування, зазвичай міні кредити доступні до 30 днів, і лише в деяких випадках є безвідмовні позики на довгий термін;
 • Несистемні люди, які можуть прострочити платіж по кредиту, на своєму гаманці "відчують" покарання у вигляді високих штрафів і пені;
 • За відкриття рахунку можуть взяти комісію, погашення без неї теж не обходиться;
 • Відсотки нараховуються щодня, у середньому вартість позики дорівнює 0,5 - 2% в день;


Тому вкрай важливо розраховувати можливості і з розумом користуватися послугами кредиторів.


Як отримати міні кредит онлайн на картку


Для того щоб отримати електронну позику в домашніх умовах, не витрачаючи час на дорогу до МФО, достатньо вчинити такі дії:


 • вибрати фінансову організацію з тих, які представлені на нашому сайті;
 • натиснути на кнопку оформлення заявки поруч з обраною МФО;
 • перейти на нову сторінку оформлення заявки, де потрібно вказати відомості про себе, про доходи, паспортні дані та контактну інформацію (наприклад, номер мобільного телефону - на нього прийде спеціальний код для підписання електронного договору);
 • завантажити на сервіс МФО фотографію себе з паспортом у руках, а також окремо паспорта (зразок фото можна знайти безпосередньо на сайті МФО);
 • вибрати відповідний спосіб отримання грошових коштів (наприклад, на картку, рахунок, електронний гаманець або готівкою - в цьому випадку гроші будуть доставлені кур'єром або отримані у відділенні МФО);
 • відправити заявку на розгляд скоринговою системою.


Після того як за заявкою буде винесено позитивну постанову, грошові кошти перерахують на зазначені користувачем реквізити. Зазвичай зарахування грошей на рахунок займає всього кілька хвилин, проте в рідкісних ситуаціях він продовжується до 60 хвилин.


У тому, що з моменту оформлення заявки до отримання грошей на рахунок пройде близько 15-20 хвилин, ви можете переконатися самі - достатньо перейти на сторінку оформлення заявки на позику в обраній МФО.


На що слід звернути увагу під час ухвалення рішення про отримання позики?


Одразу слід застерегти новачків, які вважають, що позики від МФО це легке рішення всіх проблем: міні займ — може бути досить дорогим способом отримати додаткові гроші. Є кілька аспектів, на які варто звернути увагу, щоб невеликий кредит не порушив нашу фінансову безпеку. Недбале отримання кредиту — перший крок до боргу. Якщо ви все ж таки потрапили в боргову яму - читайте як позбутися кредитів на нашому сайті.


Щоб мати кращий досвід користування мікрозаймів, слід звернути увагу і варто дотримуватися таких правил:


 • Перевірте річну ставку. Міні позики характеризуються дуже високою річною відсотковою ставкою, а позикову суму разом із нарахованими відсотками необхідно погасити протягом короткого часу. Цей параметр є показником «привабливості» кредиту і включає всі витрати на щорічній основі. Порівнюючи пропозиції мікрокредитів на 30 днів, слідуватимемо принципу: нижче річна відсоткова ставка = найкраща пропозиція.
 • Обов'язково вчасно погасіть міні-кредит. Ви маєте до 30 днів, щоб погасити його. Якщо ви не зможете погасити його у встановлений термін, вам слід переглянути рішення щодо його отримання. Перенесення дати погашення кредиту вплине на наш гаманець, а в крайньому випадку призведе до ініціювання процесу стягнення боргу.
 • Ніколи не беріть мікро займ, щоб сплатити заборгованість. Ви отримаєте хвилину перепочинку, але проблема може повернутися з подвоєною силою. Зв'яжіться з кредитними компаніями та розкажіть їм про свою ситуацію. Найгірше, що ви можете зробити, це уникати контактів із кредиторами.
 • Скористайтеся акцією. Найпоширенішим підходом кредитних компаній є перший кредит без відсотків на 30 днів. Це означає, що ви повертаєте майже ту ж суму, яку позичаєте. Пам'ятайте! Кредит надається без відсотків тільки у тому випадку, якщо він погашений протягом зазначеного терміну.


Відповіді на часті запитання про міні кредити

Скільки можна отримати, оформивши міні кредит?

В середньму міні кредити на нашому сайті пропонують до 20000 гривень. Більшість компаній готові видавати без перевірок до 15000 гривень. Є деякі пропозиції до 22000 гривень.

Чи можна отримати міні-кредит без перевірки кредитної історії?

Так, оримати міні-займ можна з поганої кредитною історією і навіть с просрочками до 90 днів в тому випадку, якщо у вас є джерело доходу, нехай навіть неофіційне.

Вам може бути цікаво

vsi-mfo
Всі МФО в Україні

Представляємо вам списки всіх мікрофінансових компаній в Україні. Просто переходьте за посиланням і обирайте кращу компанію серез безлічі українських МФО.

усі мікрокредити в Україні без відмов і без відсотків
Всі мікрокредити
Можна отримати мікрокредит цілодобово у робочі, вихідні та святкові дні – обмежень немає. Кошти видаються на будь-які цілі - всі МФО України в зручному вигляді. Вони не вимагають звітувати, на що було витрачено позику, тому це ідеальний варіант, коли кошти потрібні на нецільові потреби.
гроші до зарплати з поганою кредитною історією терміново
Кредит до зарплатні
Компанії зі списку видають онлайн-позики до зарплати до 30 днів без прихованих комісій та не відмовляють клієнтам із поганою кредитною історією.