contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Кредити онлайн список 2024
Головна » Кредити онлайн список 2024

Як взяти позику за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофінансову організацію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати позику".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб прив'язати його до кабінету і створити свій аккаунт.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ПІП, дату народження, прописку, місце роботи, рівень доходу тощо. Чим більше данних ви вкажете, тим вище шанси отримати гроші й під нижчий відсоток.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для зручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики, так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікро кредити в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.

Також в МФО потрібно заповнити мінімум полів в анкеті на кредит.

найкращі кредити онлайн список України

Кредити онлайн список

Вас вітає сайт АмоКредіт! Наш портал допомагає у пошуку вигідних умов на мікро позики та кредити до зарплати від мікрофінансових установ України. Тепер нема потреби самостійно шукати сервіси кредитування — всі найкращі та варті уваги представники швидкого фінансування зібрані на цій сторінці. Заощаджуйте свій час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому рейтингу лише перевірені компанії. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.

Для вашої зручності ми відсортували пропозиції у рейтингу по рівню схвалення. Чим вище компанія в списку, тим легше отримати в ній гроші онлайн. Наш перелік кредитних організацій постійно оновлюється. Тут кожен, хто досяг повноліття, може отримати кошти швидко лише за паспортом.

Зверніть Увагу! Сайт АмоКредит не є фінансовою установою і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі позик.

Ми незалежний інформаційний портал, який агрегую знайдену інформацію та представляє її в зручному вигляді. Але остаточну інформацію уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Всі кредити онлайн список

Список кредитів онлайн України

mikrocredit-spisok

Ви шукаєте онлайн-кредит, але через велику кількість пропозицій не можете обрати надійний або просто кращий? Перегляньте наш список кредитів онлайн і виберіть найкращий варіант. У нашому списку кредитів та мікрокредитів ви знайдете актуальні пропозиції з низькими вимогами до клієнта. Додатково ми розповімо, на що слід звернути увагу при виборі мікрокредиту та де шукати найкращі пропозиції без перевірки кредитної історії.

Як ми склали наш рейтинг кредитів, що працюють цілодобово та без вихідних? Ми врахували всі позики, доступні в будь-який час, не виходячи з дому. Увесь процес автоматизований, а перевірка особистості також відбувається онлайн.

Інколи, саме невеликої суми може вистачити для вирішення поточних проблем. Але отримати її можна на завжди швидко. Друзі можуть відмовити і не дати в борг, а на кредитці вичерпається кредитний ліміт. В такому випадку на допомогу прийдуть мікрофінансові компанії, подавши онлайн заявку до яких можна терміново отримати кредитні кошти онлайн в будь-якій точці нашої країни. Самі такі компанії потрапили в наш список мікрокредитів онлайн.


Список мікрокредитів без відмов


Що таке онлайн кредит від МФО? Варто відповісти на це питання, яке турбує всіх людей, які шукають можливості отримати додаткові кошти швидко в Інтернеті. Онлайн кредити до зарплати або мікрокредити – це швидкі кредити, за яких вимоги до позичальника зведені до мінімуму. Зазвичай це паспорт та номер ідентифікаційного. Тому такі позики часто називають кредити без відмов, тому що відсоток схвалення дуже великий.


Ви можете використовувати кошти, отримані в рамках такого міні-кредиту, на будь-які цілі. При оформленні мета отримання засобів не потрібно вказувати взагалі.


Такі кредити заведено називати кредитами до зарплати чи мікрозаймами, бо в них погашення провадиться у вигляді одноразового переказу після встановленої дати. Отже, ми маємо міні кредити онлайн на 7 днів, 14 або на 30 днів. Чи навіть більше. Сьогодні такий міні займ онлайн на 60 днів від МФО пропонують багато компаній. Більше того, багато кредитних пропозицій – це кредити для тих, хто має борги. У нашому рейтингу ви також знайдете мікро займ для людей з поганою кредитною історією та відсутністю кредитоспроможності. Це ще одна причина, чому такі позики називають безвідмовними.


Переваги онлайн кредитів


Які найбільші переваги онлайн кредитів? Без сумніву, це комфорт та безпека. Ви можете отримати додаткові кошти на будь-які цілі на свій рахунок, не виходячи з дому та на чітко визначених умовах. У списку онлайн позик вище ви знайдете пропозиції, на які варто звернути особливу увагу. Дешеві кредити онлайн дозволяють вам насолоджуватися додатковим швидким фінансуванням, яке прийде одразу вам на картку, при цьому звести витрати по кредиту до мінімуму.


 • Вимоги до клієнта зведено до мінімуму: нема вимоги надати довідку про доходи або привести поручителя;
 • проста заявка – онлайн-форма з 12-15 питаннями (в середньому стільки питань у МФО з нашого списку);
 • швидкий переказ грошей на ваш рахунок;
 • Наш список мікрокредитів складений з компаній, які не вимагають застави від позичальника;
 • Доступно кожному – пропозиція онлайн-кредиту адресована великій групі одержувачів, вам достатньо бути старше 18 років і мати дійсний документ, що засвідчує особу;
 • можна отримати позику без перевірки кредитної історії;
 • список мфо України на нашому сайті створений так, що чим вище компанія в рейтингу, тим простіше отримати гроші на картку.


Ці переваги роблять пропозиції всіх мікрофінансових організацій привабливими як для людей, що мають борги чи не мають постійного джерела доходу. Так і для людей, якім просто потрібні терміново гроші, а в банку вони не можуть отримати їх, до прикладу, тому що працюють неофіційно. Онлайн-кредити також є гарним рішенням у надзвичайних ситуаціях, коли ми маємо незаплановані витрати.


Постійні клієнти, які вже підтвердили свою особу, також можуть скористатися розширеною пропозицією, у тому числі покращеними умовами видачі або системами бонусів.


Хто може отримати міні кредит онлайн з нашого списку


Фактично майже кожна доросла людина може подати заявку на отримання кредиту онлайн. Найкращі міні кредити дозволяють отримати гроші навіть людям, які не мають постійного джерела доходу або мають борги в банках. Це набагато менші вимоги, ніж у випадку банківських кредитів.


Типові вимоги у МФО з нашого списку:


 • Бути від 18 років (хоча деякі компанії вимагають, щоб вам було 20 або навіть 21 рок).
 • Наявність чинного документа, що засвідчує особу (паспорту) і код ІПН.
 • Банківського рахунку (картки) у будь-якому банку України.
 • Чинного номера телефону та адреси електронної пошти.
Вам може бути цікаво

vsi-mfo
Всі МФО в Україні

Представляємо вам списки всіх мікрофінансових компаній в Україні. Просто переходьте за посиланням і обирайте кращу компанію серез безлічі українських МФО.

кредит онлайн заявка без справок на карту
Заявка на кредит на карту
На цій сторінці забраний список мфо з ліцензією, де ви швидко можете подати заявку на 1 чи декілька мікрокредитів. Підходить для них, хто має погану кредитну історії і боїться отримати відмову.
криптобіржа в україні біржа криптовалюти
Біржі криптовалют
Якщо ви хочете інвестувати і шукаєте саме українські біржі криптовалют то вам сюди. Список українських бірж, де можна купити біткоін.