contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Гроші до зарплати — кошти на картку без відмови в Україні
Головна » Гроші до зарплати — кошти на картку без відмови в Україні

Як взяти гроші до ЗП за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікро позики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

гроші до зарплати з поганою кредитною історією терміново

Кредити до зарплати онлайн на сайті Amocredit

Вас вітає сайт АмоКредіт! Наш портал допомагає у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення мікропозик на карту від МФО. Тепер немає необхідності самостійно шукати сервіси кредитування — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому списку лише компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.

Для вашої зручності ми сортували пропозиції у списку по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати позику до ЗП з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, досягший 18 років, може взяти кредит до зарплати онлайн на 30 днів або на довготривалий термін лише за паспортом.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі мікрокредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрозаймів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де знайти і взяти гроші до зарплати без відмов в Україні

Де взяти гроші до зарплати терміново?

шроші до зп сайт

Багато хто з нас часто змушений вести особисту планову економіку, підлаштовуючи свої витрати під день видачі авансу або зарплати. Існує низка обставин, здатних внести радикальні зміни до таких фінансових розкладів. Під тиском форс мажорних ситуацій люди звертаються до банків, до знайомих, або до фінансових установ із сумнівною репутацією, які надають позички під захмарні відсотки, або того гірше – під заставу майна.

Усі три варіанти вирішення такої педантичної ситуації мають негативні наслідки. Бюрократичний підхід банків спричиняє збір довідок про доходи, тривалий процес винесення вердикту про кредит, дзвінки поручителям. Позики у знайомих не завжди дають необхідний результат – вони можуть дізнатися про ваші труднощі, відмовивши при цьому в матеріальній підтримці. Співпраця з тіньовими фінансовими організаціями, які найчастіше можуть діяти поза законом, може позбавити вас не лише коштів, а й предмета застави.

Отримати гроші до зарплати на картку в Україні пропонують десятки мікрофінансових організацій. Правильний вибір допоможе зробити сервіс Amo Credit. Ми представляємо добірку компаній, що повністю відповідають запитам позичальника. Достатньо заповнити просту форму та отримати персональні пропозиції від найкращих МКО.

Завдяки політиці, орієнтованій на комфортні умови для клієнтів, отримання грошей до зарплати займає мінімум зусиль та часу! На відміну від довгих роздумів банків, МФО виносить рішення про надання потрібної суми протягом кількох хвилин. Вже протягом 10-15 хвилин після заповнення простої заявки, ви отримаєте відповідь і протягом дня (залежить від способу отримання коштів) зможете не тільки поповнити свій гаманець приємною сумою, але й витратите її на необхідні потреби. МФО не вимагає від вас ні довідок про доходи, ні поруки інших людей. Мікрофінансовим компаніям не треба знати, на що саме потрібні гроші – на повернення боргу, на подорож, на лікування чи на ювелірні прикраси – це залишається вашою особистою справою!

AMOCREDIT допоможе зайняти гроші до зарплати онлайн без прихованих комісій.

Де терміново взяти гроші до зарплати на карту онлайн?


Вирішувати де саме взяти гроші до ЗП залишається клієнту. Наш сайт не намагається вплинути на рішення користувача. Ми лише інформуємо вас. Тому підготували список місць, де найчастіше намагаються позичити гроші в разі їх необхідності:


 • Банки. Вони пропонують кредитні картки, але є нюанси – комісія за річне обслуговування, за перекази та зняття готівки в банкоматах. Також щоб отримати позику або кредитну картку в банку клієнту потрібно мати гарну кредитну історію та мати високий постійний дохід. Який потрібно підтвердити.

 • Ломбарди. У ломбардах видають гроші до ЗП на картку чи готівкою на руки під заставу майна – ювелірних виробів, техніки. У разі прострочення ломбард залишає у себе право реалізувати цінності. Виріб повинен відповідати низці вимог. Там не візьмуть несправну техніку, неліквідні коштовності. Ще один мінус – досить високий відсоток.

 • У знайомих. Гарний варіант, але не завжди знайомі можуть позичити кошти до зарплати терміново. Зазвичай друзі та родичі дають гроші без відсотків, але й у МФО сьогодні можна взяти в рамках акції безвідсоткову позику.

 • Мікрофінансові компанії. МФО пропонують послугу "позика до зарплати" без перевірок та з поганою кредитною історією. Оформлення та отримання коштів доступне через інтернет. Необхідно залишити онлайн заявку і гроші до ЗП надходять на банківську картку миттєво. Не потрібно надавати заставу, приходити до офісу для підписання угоди.


Коли потрібні гроші в борг терміново, найкращий варіант - звернутися до МФО. Повернення коштів пропонується до 15-30 днів. Переплата невелика, оскільки позику видають на короткий термін. А для нових клієнтів взагалі є можливість взяти кредит онлайн під 0 відсотків. Ця пропозиція є у багатьох мікрокредитних компаній для залучення нових клієнтів. Дає змогу познайомитись з сервісом МФО і отримати гроші під 0,01% без переплат.


Кредити до зарплати з вигодою -  під 0% дл явсіх


Амокредіт пропонує позичальникам лише перевірені МКО. Компанії не обманюють користувачів за допомогою прихованих комісій, договорів із дрібним шрифтом. Умови оформлення є максимально прозорими.


За допомогою нашого сервісу можна взяти позику до зарплати під нуль. Як ми вже писали вище, така пропозиція доступна лише новим клієнтам. Немає ніякого підвоху або обману. Ви дійсно можете отримати кредит без переплат.

5 порад, як отримати гроші до ЗП швидко і легко


 • Вказувати лише достовірну інформацію.
 • Беріть тільки ту суму, яка потрібна до зарплати. Не варто позичати суму, яка значно перевищує ваші регулярні витрати. Звертайтеся до МКО у разі, коли родичі та друзі не можуть виручити.
 • Повертайте борг вчасно, згідно з укладеним договором. Деякі МФО враховують надходження коштів за фактом. Якщо платіж надійде пізніше за крайню дату, то утворюється прострочення, що призводить до штрафу та нарахування пені.
 • Уважно і до кінця читайте договір під час укладання угоди. Хоча Амокредит підбирає лише найнадійніших кредиторів, умови висувають мікрокредитна організація.
 • У разі, якщо ви з якихось причин не встигаєте повернути борг вчасно - зверніться в підтримку МФО. Вони допоможуть реструктуризувати кредит та знайти вихід. Краще не доводіть ситцації до критичного стану і не створюйте просрочення.


Умови кредів до зарплати від МФО


Мікрокредити онлайн в Україні видає понад 50 організацій. Умови кредитування залежать від конкретної компанії. Нижче ми приводимо загальні умови, які підходять до всіх компаній з нашого списку. МФО пропонують клієнтам такі умови:


 • Сума позики від 100 до 20000 гривень.
 • Терміном до 30 днів.
 • Процентна ставка - 1-2% на день. При першому зверненні ставка у деяких може бути 0% і ви зможете отримати кредит онлайн під 0 відсотків без перешкод.
 • З будь-якою кредитною історією;


Вимоги до позичальника


Основні вимоги від МФО до позичальників мінімальні та доволі прості:


 • Громадянство України;
 • Вік від 18 років і не старше 70 (залежить від умов конкретної МКО).
 • Картка будь-якого банку зареєстрована на ім'я позичальника;
 • Наявність e-mailта номеру мобільного телефону.


Для отримання коштів в кредит потрібно заповнити паспортні дані, вказати реквізити картки. Деякі МКО можуть попросити сфотографуватися із паспортом, щоб ідентифікувати особу позичальника. Також картку потрібно верифікувати: у вас на декілька хвилин заблокують випадкову суму о 5 грн. Тому для оформлення вам потрібно, щоб на картці була невелика сума грошей.


Відповіді на часті запитання про мікрокредити

Чи можна отримати кредит до зарплати з поганою кредитною історією?

Так, всі компанії в нашому рейтингу видають мікропозики з зіпосваною КІ. ФОормлення проходить без перевірок, тому клієнти майже завжди отримають необхідні кошти.

Де краще взяти кредит?

На нашому сайті представлено більше двох деятків кредитніх компаній, которі видають позики без відмови. ? перших в рейтингу мають найвищий відсоток схвалення. Можете подати заявки саме в ці компанії.

Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит цілодобово без відмови
МФО України, де можна оформити позику онлайн на карту цілодобово. Отримайте гроші в борг без відмови навіть у вихідні – 24 години на добу. 20 цілодобових мікрокредитів від МФО з ліцензією Нацбанку.