contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Кредит під 0 відсотків — безвідсоткові позики для всіх українців
Головна » Кредит під 0 відсотків — безвідсоткові позики для всіх українців

Як взяти позику за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофінансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб прив'язати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Щоб отримати гроші онлайн потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Підпишіть договів
В разі схвалення заявки на кредит вам потрібно підписати договір. Для цього введіть код із смс, яка прийде вам не телефон, в особистому кабінету. І користуйтеся кредитними грошима на свій розсуд.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікропозики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.

Також в МФО потрібно заповнити мінімум полів в анкеті на кредит.

кредит без відсотків

Візьми безвідсоткову позику онлайн на сайті Amocredit

Ласкаво просимо до нашого сайту АмоКредит! Наш портал пропонує допомогу у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення безвідсоткових кредитів на картку. Для вашої зручності ми підготували каталог мікрофінансових компаній, у яких кожен громадянин України може взяти онлайн позику терміново лише за паспортом. 

Немає необхідності самостійно шукати потрібні сайти — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в рейтингу лише ті компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі надійні кредити на сайті Амокредит.

Ви зможете взяти позику під нуль відсотків у будь-якій з представлених тут МФО. Усі організації працюють цілодобово та видають мікропозики за 15-20 хвилин. Великим плюсом є те, що більшість компаній видають онлайн позики без перевірки кредитної історії. Ви можете отримати мікрокредит з чорною кредитною історією і прострочками.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі таких міні кредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікропозик та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти в борг.

На сайті ви знайдете різноманітні списки та рейтинги, що полегшать вам пошук мікрокредитів, є рекомендації і поради в оформленні.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Кредит онлайн під нуль відсотків

 без відмов в Україні

Безвідсотковий кредит онлайн цілодобово з швидким схваленням

взяти кредит онлайн під 0 відсотків

У банках не можна отримати безвідсотковий мікрокредит, оскільки такі угоди невигідні. Однак на ринку сьогодні діє багато вигідних пропозицій із невеликою переплатою. Сервіс Амокредит пропонує знайти доступні умови кредитування під нуль. Багато мікрофінансових компаній пропонують перший кредит під 0%. При цьому весь процес оформлення угоди складає всього кілька хвилин, у той час, як у банку він може затягтися на кілька днів. Завдяки багатьом перевагам 85% користувачів відвідують наш сайт регулярно в пошуках нових безвідсоткових позик.

Ми пропонуємо вашій увазі список надійних сервісів, які пропонують безвідсотковий кредит онлайн на карту. Отримайте першу позику грошей без відсотків в Україні! Аналітики amocredit.com.ua проаналізували кредитний ринок України та знайшли програми з нульовими відсотковими ставками по мікропозиках. На цій сторінці зібрані всі МФО, які видають онлайн кредити під 0 відсотків на картку без перевірок і без поручителів. Тож якщо ви шукаєте де позичити гроші без відсотків на місяць - наш сайт може запропонувати вам всі онлайн позики України для порівняння.


Умови щодо мікрокредитів у фінансових компаніях


Однією з головних переваг мікрокредитів є те, що за ними встановлені вигідні умови. Переплата за нульовими кредитами не перевищує ту, що діє, коли позичальники беруть мікрокредит за низькою процентною ставкою у банку.


Мікрокредити у МФО видаються:

 • на суму від 100 до 20 000 гривень;
 • терміном від 1 дня до 6 місяців;
 • з мінімумов документів - лише паспорт і номер ІНН;
 • з поганою кредитною історією або взагалі без перевірки кредитної історії.


МФО зазвичай не видають експрес-кредити на довгий термін. Часто це кредит під 0 відсотків на 30 днів. Рідше на 2 місяці.  Наші фінансові продукти допомагають клієнтам отримати необхідну суму на ремонт авто, погашення аренди, термінового придбання побутової техніки та електроніки.


Процес оформлення мікрокредиту відбувається через Інтернет. Щоб скористатися нашою пропозицією, вам достатньо залишити заявку на сайті, і якщо її буде схвалено, ми перерахуємо гроші на банківський рахунок або картку вже в день звернення.


Переваги кредитів під 0 на 30 днів


Найголовніша перевага – максимально висока швидкість оформлення мікропозик, що дозволяє клієнтам отримати кошти та вирішити фінансові труднощі вже у день звернення. Це стало можливим завдяки автоматичному обробленню онлайн-заявок.


 • швидка обровка заявки та автоматичне схвалення кредиту;
 • не потрібні поручителі;
 • Лояльні вимоги до клієнтів;
 • цілодобова робота, перерахування грошей на картку вночу або в вихідні;
 • клієнти можуть у будь-який момент достроково погасити борг без штрафів.


Наш сервіс прагне зробити послуги доступними та комфортними, тому пропонує чимало додаткових переваг. Ми створюємо різні списки по різним потребам споживача: позики без дзвінків, кредити для військовослужбовців, гроші до зарплати.Клієнти можуть у будь-який момент достроково погасити борг і зменшити суму переплати, якщо вони з'являться додаткові джерела доходів.


Як оформити кредити на карту під 0 на сайті АмоКредит


Щоб оформити заявку на терміновий експрес кредит на картку, необхідно:


 • Знайти в списку МФО, умови якої для Вас найбільш прийнятні;
 • Увійдіть на сайт та зареєструйтесь, заповнивши невелику анкету. Потрібно вказати основні відомості про себе, включаючи ПІБ, адресу, номер мобільного;

 • Доповнити анкету фотографією паспорта;
 • Вкажіть реквізити банківського рахунку для виведення коштів;
 • Надіслати запит та дочекатися рішення.
 • В разі схвалення безвідсоткового кредиту підпишіть договір. Для цього введіть в особистому кабінеті код із смс, яка прийде вам на телефон.


Вимоги до клієнтів, щоб отримати кредит без відсотків


Щоб у банку отримати мікрокредит за низькою процентною ставкою, вам потрібно буде надавати велику кількість документів, включаючи довідку про доходи, копію трудової книжки, посвідчення водія. Багато установ просять знайти поручителя, внести заставу, оформити страховку. У МФО немає таких важкоздійснюваних вимог.


Щоб отримати в будь-якій фінансовій компанії із нашого списку кредит без відсотків вам достатньо:


 • мати мобільний телефон або комп'ютер із підключенням до інтернету;
 • досягти віку 18 років;
 • надати паспорт та ІВН.


Оскільки діють лояльні вимоги, до нас часто звертаються люди, які з різних причин не можуть взяти мікрокредит під низький відсоток у банку. Як правило, це клієнти зі зіпсованою кредитною історією, офіційно безробітні, студенти, пенсіонери. Завдяки тому, що у МФО діють удосконалені механізми кредитного скорингу, мікрофінансові організації майже не відмовляють таким позичальникам.

Вам може бути цікаво

novi-pozyky-logo
Нові позики
Каталог нових та маловідомих МФО України. Буде корисно користувачам, які хочуть взяти кредит в компанії зі малою базою контактів.
Тут можна отримати перший кредит для нових клієнтів під 0%.
bezvidmovni
Позики без відмови
На цій сторінці ми зібрали пропозиції МФО, які дають максимально багато схвалень по заявкам на позику. В них реально отримують кредити громадяни з негативної КІ, сильно закредитовані особи, студенти та інші особи, яким недоступні банківські кредити.
мікрокредит без дзвінків оператора та перевірок
Кредит без дзвінків
Якщо ви хочете отримати мікрокредит без дзвінків оператора та перевірок - переходьте за посиланням.