contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Всі МФО України зручним списком
Головна » Всі МФО України зручним списком

Як взяти кредит за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікро позики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

vsi-mfo

Ми зібрали всі МФО в одному списку

Вас вітає сайт АмоКредіт! Наш портал допомагає у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення мікрокредитів на карту від МФО. Тепер немає необхідності самостійно шукати сервіси кредитування — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому списку лише ті організації, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.

Для вашої зручності ми сортували пропозиції у списку по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати кошти з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, досягший повноліття, може отримати кошти швидко дона 30 днів або на довготривалий термін лише за паспортом.

Зверніть Увагу! АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі кредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрозаймів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де знайти і взяти гроші до зарплати без відмов в Україні

Повний список МФО України

рейтинг МФО України

При виборі компанії для мікрокредитування позичальник стикається з різноманітними труднощами та сумнівами. Великий асортимент різних ТОВ змушує губитися у випадках і відсоткові пропозиції. Як вибрати з десятків мікрофінансових організацій ту саму, співпрацювати з якою вигідно та безпечно? Для полегшення вибору пропонуємо користувачам рейтинг кредитів у МФО онлайн.

Список МФО України, в яких можна оформити позику чи мікрокредит, розміщено на цій сторінці. Список мікрофінансових організацій складається з МФО, які входять до державного реєстру Національного Банку України і мають ліцензію для мікрофінансової діяльності. Порівняйте пропозиції компаній, виберіть найкращі умови та оформіть заявку на сайті або в одному з офісів вашого міста.

Цей рейтинг покликаний показати всі переваги та недоліки онлайн-позик. Порівнюючи умови кредитування в цьому списку, позичальник може власноруч обрати для себе максимально вигідну позику.


Мікрофінансові організації у Україні – список перевірених МФО


Кредитні компанії, що видають мікрокредити та позики, зазвичай пропонують позичати гроші за ставкою до 1-1,5% на день. Але деякі МФО зі списку мікрокредитних організацій видають новим клієнтам мікропозики без відсотків.


На що звертати увагу при виборі варіантів зі списку МФО 2022:


 • Розмір процентної ставки. Чи є можливість отримати позику без відсотків.
 • Допустимий діапазон сум, що видаються.
 • Максимальний період кредитування.
 • Швидкий розгляд заявок та високий відсоток їх схвалення.


На що ми спиралися під час побудови рейтингу?


 • Реальні відгуки клієнтів. Ми публікуємо відгуки, засновані лише на реальному досвіді позики. Позичальники, які перебувають у стадії виплати кредиту або вже виплатили його, діляться враженнями не тільки про відсоткові ставки та інші робочі нюанси, а й про роботу колл-центру або інформаційного чату, про загальне ставлення компанії до клієнтів та зручність отримання онлайн позики грошей.

 • Ключові характеристики мікрокредитів. Тут можна відсортувати списки компаній за величиною відсоткової ставки, мінімальною та максимальною доступною сумою, тривалістю термінів кредитування та аналогічних показників.

 • Рейтинг МФО на основі характеристик. Тут вибірка будується сукупності показників компаній, включаючи частоту схвалень заявок. Не секрет, що інтернет позики схвалюють заявки швидко, середній час очікування на відповідь становить від 1 до 15 хвилин. Але зустрічаються недобросовісні компанії, чи компанії з поганою технічною оснащеністю, які затягують терміни відповідей, і часом видають негативні рішення. Коли гроші потрібні терміново, час очікування рішення щодо кредиту вирішує все. Тому користувачеві важливо знати, у якої організації швидкість і ймовірність позики буде вище за інших.

 • Важливим є і вік існування МФО. Люди схильні більше довіряти організаціям, які мають багаторічний стаж роботи. Але, з іншого боку, за величезної конкуренції нові МФО готові йти на ризики та сміливі пропозиції з метою переманити до себе клієнтуру старожилів. Розібратися в цьому морі старих та нових організацій допоможе наш рейтинг мікрокредитів.

 • Рейтинг на основі народної популярності. Залишаючи відгуки та зауваження про роботу МФО, люди оцінюють їх за числовими критеріями. Саме ці чисельні показники формують рейтинг від реальних осіб. В однієї компанії можуть бути сильні та слабкі сторони в роботі, і саме підсумкова оцінка здатна видати середній бал за дієвістю та корисністю компанії. Тепер діяльність МФО онлайн стала максимально прозорою та передбачуваною.


Користь від рейтингу для позичальника


Ми не є представниками конкретного банку чи МФО та надаємо виключно інформаційні добірки, що ґрунтуються на аналітиці діяльності мікрофінансових організацій.


Ми не рекламуємо і не висуваємо одні організації всупереч іншим. Наш сервіс пропонує незалежні актуальні відомості про онлайн позику грошей, на основі яких користувач з легкістю зробить оформлення свого першого або повторного мікрокредиту через інтернет у МФО. Ми стверджуємо, що користуватися послугами швидких позик у МФО – це вигідно та зручно у сучасному ритмі життя, але важливо робити це правильно та обдумано.


Вимоги до позичальників мінімальні: паспорт з реєстрацією в Україні, особистий мобільний телефон для активації договору і регулярне джерело доходу (не обов'язково офіційне). Перед оформленням позики переконайтесь, скільки саме грошей вам потрібно буде повернути і коли.


Відповіді на часті запитання про мікрокредити

Яка МФО дає всім?

Перші 8 компаній в рейтингу мають найвищий відсоток схвалення. Загалом у списку 25 організацій, готових видавати позики навіть з поганою кредитною історією.

Де дають найбільшу позику?

В середньому перший кредит дають до 15000 гривень. Але декілька компаній дають кредити до 20-22 тисяч. В списку ви зможете знайти всі компанії і суму максимальної позики.

Вам може бути цікаво

гроши кредит
Взяти гроші в кредит

Хочете швидко вирішити фінансові труднощі, отримавши матеріальну допомогу? Саме тут будь-який повнолітній громадянин України може отримати гроші в кредит без перепон. Вам лише потрібно перейти на цю сторінку і обрати компанію, де ви хочете отримати кошти.

усі мікрокредити в Україні без відмов і без відсотків
Всі мікрокредити
Можна отримати мікрокредит цілодобово у робочі, вихідні та святкові дні – обмежень немає. Кошти видаються на будь-які цілі - всі МФО України в зручному вигляді. Вони не вимагають звітувати, на що було витрачено позику, тому це ідеальний варіант, коли кошти потрібні на нецільові потреби.
гроші до зарплати з поганою кредитною історією терміново
Кредит до зарплатні
Компанії зі списку видають онлайн-позики до зарплати до 30 днів без прихованих комісій та не відмовляють клієнтам із поганою кредитною історією.