contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Кредитна картка з кредитним лімітом онлайн 2024
Головна » Кредитна картка з кредитним лімітом онлайн 2024

Як отримати кредитну картку за допомогою АмоКредит?

Оберіть компанію
Оберіть банк з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт банку. Натисніть "Оформити". Введіть номер мобільного, щоб прив'язати його до кабінету. Або відскануйте QR-код, щоб встановити додаток.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати кредитну карту з лімітом може будь-який громадянин України:

  • Без поручителів.
  • Без застави.
  • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох банків з нашого списку мають змогу отримати першу кредитну картку з грейс-періодом до 60 днів!

Рейтинг кращих банків

Наш сервіс зібрав кращі банки України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для зручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові банки, так і перевірені часом.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі кредитні картки в нашій базі. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Банківська кредитна картка онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

  • Паспорт.
  • Ідентифікаційний код.

Також в тут потрібно заповнити мінімум полів в анкеті на кредит.

усі мікрокредити в Україні без відмов і без відсотків

Візьміть кредитні картки онлайн з лімітом на сайті Amocredit

Одна з основних характеристик кредитної картки – ліміт кредитування. Що більше грошей можна взяти, то краще для власника. Проте пропозиція великого ліміту супроводжується зростанням ризиків неплатежів. Тому більшість банків пропонують кредитні карти з такими умовами лише тим, хто здатний довести отримання достатнього доходу та відсутність фінансових проблем у минулому.

Але існує лайфхак, використання якого дозволяє отримати кредитку, що розглядається, – не відразу, а в невеликій перспективі. Спочатку потрібно вибрати таку картку та надіслати заявку. Банк, напевно, не погодиться відразу дати великий ліміт. Не біда: якщо вчасно вносити обов'язковий платіж, за кілька місяців можна збільшити доступну клієнту суму, причому робити це кілька разів – до досягнення потрібного результату.

Альтернативний варіант – користуватися іншим банківським продуктом. І тут банки зазвичай йдуть назустріч клієнту, оскільки він стає «постійним». Благо на нашому сайті ви зможете знайти купу пропозицій і дізнатись які банки надають кредитні картки.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі карт.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо кредитних карток. Допомагаю користувачам Амокредіт розібратися з банківськими сервісами. Але остаточну інформацію уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти картку.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де оформити кредитну карту без відмов 24/7 в Україні

Оформити кредитну карту терміново

мікрокредит на картку онлайн без перевірки кредитної історії

Часто для купівлі потрібна велика сума кредиту, проте далеко не всі банківські пропозиції дозволяють отримати картку з великим лімітом. Варто мати на увазі, що мінімальний ліміт впливає на вартість обслуговування картки, яку можна розрахувати за допомогою нашого калькулятора. Найчастіше чим більше ліміт по карті, тим дорожче її обслуговування. Якщо банк видає карту з нульовим лімітом, фактично, використовувати її можна лише як дебетову, поки банк не збільшить ліміт. Тим не менш, її обслуговування буде дорожчим, ніж у дебетової карти.

Якщо вам потрібна кредитна картка з кредитним лімітом то Амокредіт допоможе отримати таку картку онлайн в Україні на максимально вигідних умовах. У нашій базі є надійні банки, що пропонують картки з кредитним лімітом онлайн. Після того, як ви подивитесь всі пропозиції, ви зможете відфільтрувати найкращі за параметрами. Вам залишиться лише вибрати найкращу картку та перейти на сайт.

Що таке кредитна картка з кредитним лімітом?


Кредитна карта з підвищеним лімітом дозволяє здійснювати великі покупки без оформлення великої кількості кредитів при купівлі побутової техніки, наприклад.

Кредитний ліміт – це сума, встановлена банком, не більше якої можна здійснювати платежі. Розмір ліміту залежить від умов банку та платоспроможності клієнта. Якщо ви плануєте великі витрати, вибирайте картку з більшим кредитним лімітом. Оформити кредитну картку можна онлайн з доставкою на руки або до найближчого відділення банку. Дізнатися які банки пропонують найбільші кредитні ліміти ви можете на цій сторінці. При виборі враховуйте розмір ліміту, пільговий період, процентну ставку та додаткові умови.
Відповіді на часті запитання про мікрокредити

Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит цілодобово без відмови
МФО України, де можна оформити позику онлайн на карту цілодобово. Отримайте гроші в борг без відмови навіть у вихідні – 24 години на добу. 20 цілодобових мікрокредитів від МФО з ліцензією Нацбанку.