contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Мікропозики України — швидкі гроші без відмов і перевірок
Головна » Мікропозики України — швидкі гроші без відмов і перевірок

Як взяти гроші за допомогою АмоКредит?

Оберіть МФО
Оберіть мікрофинансову компанію з каталогу порівнявши умови. Натисніть кнопку "Отримати".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт МФО. Оберіть суму та строк. Натисніть "Отримати Гроші". Введіть номер мобільного, щоб привїязати його до кабінету.
Заповніть анкету
Вкажіть всі необхідні дані про себе: ФІП, дату народження, прописку, місце роботи та рівень доходу, тощо.
Верифікуйте картку
Щоб отримати гроші на картку потрібно верифікувати картку. Для цього на ній повинно бути 5 гривень. Випадкова сума буде заблокована на декілька секунд. Після цього ви зможете отримати ваш мікрокредит на картку.
Лояльність до клієнтів

Отримати мікрозайм може будь-який громадянин України:

 • Без поручителів.
 • Без застави.
 • З поганою кредитною історією.

Нові клієнти багатьох МФО з нашого списку мають змогу отримати перший мікрокредит під 0% в день.

Рейтинг кращих МФО

Наш сервіс зібрав кращі МФО України. У нас ви зможете знайти всі безвідсоткові кредити онлайн в зручному вигляді. Для щручності є фільтри сортування. AmoCredit пропонує переглянути як нові позики так і перевірені часом МФО.

В будь-якому регіоні країни ви знайдете найкращі мікро позики в нашій базі МФО. Яка до того ж постійно оновлюється.

Мінімум інформації для отримання

Позика онлайн отримується за наявності лише 2 документів:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
Також в МФО потрібно заповнити мінімім полів в анкеті на кредит.

Мікропозики на картку в Україні

Всі мікропозики України онлайн на сайті Amocredit

Вас вітає сайт АмоКредіт! Наш портал допомагає у пошуку вигідних умов кредитування та оформлення мікро позик на карту від МФО. Тепер немає необхідності самостійно шукати сервіси кредитування — всі варті уваги представники мікрофінансів зібрані тут. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому списку лише компанії, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями. Усі мікрозайми на сайті Амокредит надійні та мають ліцензії НБУ.

Для вашої зручності ми сортували пропозиції у списку по рівню схвалення. Чим вище компанія в рейтингу тим легше отримати міні позику з поганою кредитною історією. Наш каталог мікрофінансових організацій постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, досягший 18 років, може взяти позичку онлайн до 30 днів або на довготривалий термін до 1 року лише за паспортом.


Зверніть Увагу! Портал АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень у видачі кредитів.

Ми незалежний інформаційний портал, на якому представлена інформація щодо мікрокредитів та мікрокредитних компаній України. Але остаточну інформації уточнюйте на сайті компанії, в якій хочете взяти гроші в борг.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Ми підкажемо, де знайти і взяти мікропозики онлайн без відмов в цілодобовому режимі

Мікропозики — накращий варіант отримати кошти швидко

mikropozyki

Мікропозика – це позика на невелику суму, яку видають у мікрофінансових організаціях та ломбардах. Зазвичай такі мікрозайми видаються на сумму до 15000-20000 гривень на строк до 30 днів. Її особливостями є швидкість оформлення мінімум документів. Для отримання мікропозики не обов'язково йти до офісу кредитора. Взяти в борг можна повністю online.

Сума, яку Ви можете отримати в борг, як і термін надання онлайн позики вибирається безпосередньо позичальником. Незалежно від причин з яких вам знадобилися гроші - це бажання купити довгоочікувану покупку, наприклад, побутову техніку або терміново знадобилися гроші на медикаменти, а до зарплати ще тиждень - це не доведеться пояснювати при подачі заявки до МФО.

Мікропозики доступний усім громадянам України, котрі досягли 18-річного віку! Потрібно лише 15 хвилин і паспорт, щоб отримати гроші за допомогою нашого сайту.
- редакція AMOCREDIT

Для чого брати мікрокредит?


Мікрокредит - це невелика позика, що видається тим позичальникам, які не можуть через різні причини розраховувати на схвалення кредиту в банку. Він підійде для наступних цілей:


 • купівлі товарів та послуг: наприклад, побутової техніки, електроніки, подарунків;
 • для подорожі;
 • на лікування та купівлю ліків;
 • на весілля;
 • для ремонту машини чи будинку;
 • внести орендну плату, якщо затримують зарплату та ін.


На відміну від банків, процентна ставка нараховується щодня. Максимальний термін кредитування – 1 рік, тоді як у банках можуть оформлювати кредит із заставою нерухомості до 20 років.


Мікропозики: їх переваги та недоліки


Основні переваги:


 • Безліч способів отримати кредит (готівкою, на рахунок або банківську картку);
 • швидкість оформлення - мікропозику на карту можна отримати за 15-20 хв;
 • позички можуть видавати навіть із поганою кредитною історією;
 • доступність: кредит можна отримати через інтернет, не виходячи із дому;
 • не потрібно підтверджувати дохід довідкою з роботи;
 • гроші переказують на рахунок швидко, у будь-який час дня та ночі;
 • оформляють без застави та поруки.


Основні недоліки:


 • ставка за позикою у МФО набагато вище, ніж у банках;
 • обмежений термін кредитування зазвичай до 30 днів;
 • прострочення по мікропозиках негативно позначається на кредитній історії.


Що необхідно для отримання мікропозики онлайн?


Наш сайт допоможе вам отримати гроші в кредит онлайн на карту не виходячи з дому. Слідуйте інструкціям нижче і отримати кошти ви зможете вже через 20 хвилин. В будь-якій точці України. Цілодобово без вихідних. Лише 4 простих кроки. 


Обрати компанію із нашого списку кредитів


Уважно продивіться всі пропозиції. Порівняйте ставки та терміни. Визначившись - натисніть на кнопку оформлення. Вам відкриється сайт-партнер.


Пройти реєстрацію до МФО та подати заявку на мікропозику


Щоб оформити заявку на кредит онлайн, на сайті вибраної мікрофінансової компанії, необхідно скористатися калькулятором на головній сторінці МФО та вибрати суму та термін кредитування. Ввести свій номер телефона для створення особистого кабінету. Далі заповнити анкету, де Вас попросять надати персональні дані, без них отримати позику онлайн на картку не вийде. Але не варто переживати за свої дані, кожна компанія у нашому списку використовує передові технології захисту персональних даних та зобов'язується не поширювати їх третім особам.


Підписати договір позики


Підтвердження своєї згоди отримання мікропозики відбувається через СМС на вказаний у заявці номер телефону. По суті, це вам прийде код, який необхідно ввести на сайті обраної МФО в особистому кабінеті. На це у Вас є 24 години, але найчастіше код приходить протягом 15-20 хвилин. Перед тим, як вводити код, ми рекомендуємо уважно перечитати договір оферту, який з'явиться у Вас в особистому кабінеті і переконається у відсутності прихованих комісій. Якщо вас влаштовують усі умови щодо надання коштів – можна підписувати договір.


Отримати мікропозику на карту


Після підписання договору протягом 20 хвилин гроші надійдуть на банківську картку або рахунок, зазначений у заявці. Ви можете використовувати гроші на власний розсуд на будь-які потреби.


Умови отримання мікропозики в Україні


Умови кредитування залежать від конкретної компанії. Нижче ми приводимо загаліні умови, які підходять до всіх компаній з нашого списку. МФО пропонують клієнтам такі умови:


 • Перший кредит на суму від 100 до 20000 гривень.
 • Терміном до 30 днів, деяких МФО до 3-х місяців;
 • Деякі організації пропонують першу позику під 0%, але більшість видають гроші з відсотковою ставкою в діапазоні від 1% до 2% на день;
 • З будь-якою кредитною історією;
 • Без прихованих платежів;
 • без комісій за видачу коштів;
 • Не потрібна застава і поручителі.


Отримати відмову можуть позичальники з дуже поганою кредитною історією – ті, у кого багато незакритих кредитів та регулярні прострочення. Проте, мікрофінансові компанії славляться своїм лояльним ставленням до клієнтів. Тому навіть якщо у вас зіпсована кредитна історія - ви маєте шанс на схвалення мікропозики онлайн. Подавайте заявку в іншу організацію у разі, якщо вам відмовили в одній чи іншій.


Вимоги до позичальника


Основні вимоги від МФО до позичальників:


 • Громадянство України;
 • Вік від 18 років (деякі компанії видають з 20 або 21 року, але більшість з 18 років);
 • Картка будь-якого банку зареєстрована на ім'я позичальника;
 • Наявність e-mail та номеру мобільного телефону.


Головне для мікрофінансових компаній при оформленні позики це те, що позичальник має якийсь дохід. Цей дохід не потрібно підтверджувати документально, досить буде надати опис і вказати суму. У разі якщо ви маєте офіційну роботу і стабільну зарплатню, а вам лише потрібні гроші до ЗП - будьте впевнені, що вам схвалять мікрозайм.


Ряд МФО можуть попросити фото з кредиткою та паспортом у руках. Якщо ви не хочете фотографуватись, то радимо звернути увагу на можливість отримати кредит через Дія.


АмоКредит допоможе отримати гроші без відмов в Україні


Наш сервіс є агрегатором МФО України. У основі перебувають десятки кредиторів. Ви можете обирати найкращі з найкращих.


Такий "пошуковик" дозволяє вибрати мікрокредитну організацію з більш вигідними умовами. Вам не доведеться годинами серфити інтернет, читати відгуки, але так і не знайти хорошу пропозицію. Зручну та надійну компанію знайде Amocredit, у нас зібрані МФО лише з гарною репутацією на ринку кредитування.


Користувачі нашого сервісу не платять комісій, багато хто стає постійними клієнтами, повертаючись знову і знову. Зручний функціонал та якість МФО відрізняє нас від схожих агрегаторів.


Відповіді на часті запитання про мікрокредити

Де найкраще взяти гроші?

Ми зібрали всі МФО, в яких можна взяти позику, якщо скрізь відмовляють у кредитуванні. Чим вище компанія у списку - тим легше отримати кошти. Щоб вже сьогодні отримати позику на карту без відмови, надішліть онлайн заявки до різних компаній з нашого рейтингу.

Де точно дадуть позику?

Перші 7 компаній в нашому списку мають найлояльніші умови для клієнтів.

Вам може бути цікаво

швидкі позики на картку вже сьогодні на 30 днів
Швидка позика

Процедура отримання грошей максимально спрощена та автоматизована, що уможливлює оформлення кредитів швидко та цілодобово. Жодних черг, заповнення численних бланків або збору великої кількості документів. Ви отримаете позику за 10 хвилин.

кредит без відсотків
Кредити онлайн під 0%
12 пропозицій взяти безкоштовний мікрокредит або позику під 0 відсотків. Деякі компанії в 2022 пропонують взяти першу позику без відсотків готівкою або онлайн. Якщо ви ще не користувалися послугами якоїсь МФО з цього списку, ви можете взяти мікрокредит без переплат.
кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит цілодобово без відмови
МФО України, де можна оформити позику онлайн на карту цілодобово. Отримайте гроші в борг без відмови навіть у вихідні – 24 години на добу. 20 цілодобових мікрокредитів від МФО з ліцензією Нацбанку.