contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Українські біржі криптовалют
Головна » Українські біржі криптовалют

Як зареєструватись на біржі?

Оберіть біржу
Оберіть крипто організацію з каталогу. Натисніть кнопку "Перейти".
Створіть кабінет
Після натискання кнопки оформлення вам відкриється сайт біржі. Знайдіть кнопку реєстрації.
Заповніть анкету
Ви можете зареєструватися без верифікації. Можете внести мінімум інформації про себе. Але майте на увазі, що для виводу криптовалюти потрібно пройти верифікацію (KYC)
Верифікуйтесь при необхідності
Верифікація зазвичай потрібна якщо ви виводите або переводите кошти з рахунку.
Доступність

Купити криптовалюту може будь-який громадянин України:

 • Лише бути старше 18 років.
 • Для реєстрації не потрібен паспорт.
 • Мінімальні суми для першого депозиту.

Купити свій біткоін може кожен швидко та зручно.

Рейтинг кращих бірж

Наш сервіс зібрав кращі біржі України і не тільки. У нас ви зможете знайти всі криптовалютні біржі онлайн, та порівняти умови в зручному вигляді. Для зручності є фільтри сортування.

Ми постійно оновлюємо списки та додаємо нові криптовалютні біржі.

Мінімум інформації

Щоб купити криптовалюту вам потрібно мінімум інформації про себе:

 • Зареєструватись по емейлу та підтвердити його.
 • Підтвердити номер телефону.


криптобіржа в україні біржа криптовалюти

Біржа криптовалют в Україні онлайн

Вас вітає сайт АмоКредіт! Наш портал допомагає у пошуку криптовалютних бірж в Україні. Тепер немає необхідності самостійно шукати сервіси криптовалют — всі варті уваги представники криптобірж України і світу зібрані на цій сторінці. Заощаджуйте час, гроші та захистіться від шахраїв, адже ми публікуємо в цьому рейтингу лише ті біржі, які лояльно ставляться до клієнтів та не займаються протиправними діями.

Для вашої зручності ми сортували пропозиції у рейтингу по рівню схвалення. Чим вище компанія в переліку, тим легше зареєструватись і купити криптовалюту. Наш каталог бірж постійно оновлюється. Тут кожен користувач сайту, який досяг повноліття, може зареєструватись і торгувати, або просто купити біткоін в Україні.

Зверніть Увагу! АмоКредит не є фінансовою організацією і не надає фінансових послуг. Ми також не впливаємо на прийняття рішень.

Ми незалежний інформаційний портал, який агрегує знайдену інформацію та представляє її в зручному вигляді. Але остаточну інформацію уточнюйте на сайті компанії.

всі мікрозайми онлайн на картку без відмов

Криптобіржа в Україні: де знайти кращу

Яка криптобіржа найкраща?

заявка на кредит онлайн без відмов

Багато людей в Україні в пошуках де купити біткоін або інші криптовалюти. Всі вони хочуть надійно вкласти свої кошти і заробити. Деякі хочуть спробувати торгувати на біржі, інші просто бажають пасивного заробітку. Але всіх їх об'єднує одна мета - знайти найкращі криптобіржі.

Криптобіржі пропонують низку пропозицій та привабливих умов на покупку умов. Вони пропонують різні умови поповнення, торгівлі та виводу грошей. Інші підкуповують низькими відсотками за вивід, низькими комісіями за транзакції. Або взагалі повної їх відсутністю. Але ми вважаємо, що найголовніше в криптобіржах це безпека. Адже якою б не була біржа криптовалют в Україні - якщо вона не безпека - вона нікому не потрібна.

Тому ми на сайт Амокредіт ранжуємо лише біржі з ліцензіями. Тому ви можете бути впевнені в безпеці своїх коштів.

 Рейтинг криптобірж України


Сайт Amocredit пропонує вам свій Рейтинг криптобірж, який допоможе вам знайти надійні компанії для операцій з криптовалютою. Серед найбільших криптобірж ми вибрали надійні і ті, які, судячи з відгуків трейдерів та інвесторів, мають мінімальні комісії, а також швидко виводять і заводять гроші на рахунок користувача. Надійними ми називаємо біржі, у яких за останні 5 років не було інцидентів з безпекою та стабільністю роботи.


Як ми оцінюємо і які криптобіржі додаємо в наш рейтинг


Як би пафосно не звучало, потрібно визначити ключові метрики, за якими ми виявимо кращу криптобіржу.


 • Безпека: Аналізується стабільність біржі, порівняли історію роботи біржі щодо хакерських зломів і банкрутств. Це один з найголовніших критеріїв.
 • Верифікація: Аналізуються вимоги щодо верифікації користувачів. Біржі зі спрощеною процедурою верифікації зручніші для нових користувачів, але суворіші вимоги можуть забезпечити кращий захист від шахрайства та відмивання грошей.
 • Децентралізація: оцінюється ступінь децентралізації біржі. Децентралізовані біржі (DEX) забезпечують безпосередній обмін активами між користувачами без участі центрального посередника, що підвищує безпеку та знижує ризик цензури або контролю з боку однієї сторони.
 • Ліквідність. Аналізується обсяг торгів на крипто біржі. Висока ліквідність забезпечує швидке виконання ордерів за конкурентними цінами.
 • Техпідтримка: Оцінюється якість та швидкість роботи служби підтримки. Криптобіржі з цілодобовою підтримкою, швидкими відповідями та корисними рішеннями надають кращий досвід користувача.
 • P2P Ринок: Оцінюється кількість фіатних валют, та обсяг пропозиції на криптобіржі для peer-to-peer обміну.Вам може бути цікаво

vsi-mfo
Всі МФО в Україні

Представляємо вам списки всіх мікрофінансових компаній в Україні. Просто переходьте за посиланням і обирайте кращу компанію серез безлічі українських МФО.

усі мікрокредити в Україні без відмов і без відсотків
Всі мікрокредити
Можна отримати мікрокредит цілодобово у робочі, вихідні та святкові дні – обмежень немає. Кошти видаються на будь-які цілі - всі МФО України в зручному вигляді. Вони не вимагають звітувати, на що було витрачено позику, тому це ідеальний варіант, коли кошти потрібні на нецільові потреби.
гроші до зарплати з поганою кредитною історією терміново
Кредит до зарплатні
Компанії зі списку видають онлайн-позики до зарплати до 30 днів без прихованих комісій та не відмовляють клієнтам із поганою кредитною історією.