contact@amocredit.com.ua
01032 м. Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260

Всі мікрозайми України онлайн

найновіші кредити онлайн та абсолютно всі нові мфо україни 2022
Як вибратися з боргової ями і позбутися кредитів
Головна » Як вибратися з боргової ями і позбутися кредитів
Як вибратися з боргової ями і позбутися кредитів
Часті причини, через які люди обростають боргами. Способи вирішення вийти із боргової ями. Як позбутися кредитів та онлайн позик.

Як позбутися кредитів та онлайн позик.

У багатьох бувають ситуації, коли можуть знадобитися гроші, через що зазвичай виходом є взяти позику у знайомих, оформити кредит або онлайн позику. Однак, не всі можуть легко та просто закрити борги та звільнитися від накопичених фінансових зобов'язань.

Якщо заглибитись в історію, можна знайти чимало цікавих фактів на цю тему. Наприклад, в пізніші часи в різних країнах застосовували не найгуманніші методи до боржників. Нині ж, у разі простроченої заборгованості щодо боржника максимум можуть накласти арешт на рахунки або заборонити виїзд за кордон.

Проте велика закредитованість та неоплачувані борги призводять до не найприємніших наслідків і загалом ускладнюють життя людині.

То що ж приводить людей у ​​боргову яму і як вийти з боргової ями? Про це розповідаємо у нашій статті.

Часті причини, через які люди обростають боргами

  • Некорисні покупки. Багато хто часто трапляється на знижки та акції, і згодом купує речі, без яких можна було б обійтися. В результаті, крім безглуздої витрати, людина захаращує простір непотрібними предметами.
  • Життя не за коштами. Прагнення модно одягатися, користуватися смартфоном останньої марки або їздити дорогим авто можуть загнати в кабалу, якщо доходи не відповідають бажанням. Адже, як правило, за недостатнього рівня доходів подібні покупки купуються в кредит.
  • Низька фінансова грамотність. Можна зауважити, що швидко закінчуються гроші у тих, хто не рахує і не аналізує свої витрати. Крім того, коли справа стосується оформлення кредиту, мало хто порівнює умови кредиторів та витрачає час на пошук більш вигідної пропозиції.
  • Бажання швидко заробити на ставках або вкладах у сумнівні фірми також говорять про фінансову непідкованість і найчастіше призводять до втрат.
  • Невміння відкладати. Якщо з місяця на місяць витрачається майже вся сума доходу, то не залишається коштів на непередбачені доходи. І пошук грошей починається вже тоді, коли чорний день настав. Здатність розумно розпоряджатися грошима та звичка відкладати хоча б малу частину доходу може забезпечити фінансову подушку безпеки.

Як позбутися боргів?

  • Борги мають бути записані.

Для початку потрібно скласти список кредитів та боргів, це може бути і журнал у комп'ютері чи смартфоні.

Для чого це потрібно. Ви бачитимете перед собою всі наявні зобов'язання, їх суму та кількість. Це дозволить не забути про якийсь борг, ви також знатимете яка сума ваших коштів має піти на покриття того чи іншого платежу.

Важливо враховувати всі види заборгованостей, від дрібних до найбільших та в порядку зростання суми боргу вносити їх до свого списку.

Заносите до свого журналу боргів інформацію про суму, терміни, кому чи за що потрібно виплатити і обов'язково підраховуйте підсумок.

  • Почніть з меншого.

Отже, у вас є список/журнал боргів. І ви вже бачите конкретну картину. Як це дивно не звучало, але рекомендується в першу чергу почати погашення дрібних платежів.

Для чого це потрібно. По-перше, погасити дрібні борги переважно швидше та простіше.

По-друге, закриваючи поступово по кілька боргів, нехай навіть дрібних, кількість ваших зобов'язань зменшиться, і ви відчуєте, що справді є прогрес. Така установка дозволить вам рухатися далі та стежити за скороченням кількості боргів.

  • Зверніться за необхідності до кредитора.

Якщо у вас довгостроковий кредит у банку, який ви поки що не можете вчасно сплатити, можна обговорити з кредитором можливість пролонгації чи реструктуризації позики. Крім того, за потреби розглядайте рефінансування позики. Умови, які дозволять вам заощадити якнайшвидше погасити кредит, значно знизить вашу закредитованість.

  • Встановіть особливий ліміт.

Визначте щомісячну суму, якою ви погашатимете свої борги. Ця запланована сума має йти виключно на погашення заборгованості.

Що для цього потрібно:

  • Переглянути витрати. Коли ви знаходитесь не в стабільному фінансовому становищі, доцільніше витрачати гроші тільки на необхідне.
  • Прийняти ситуацію. Якщо вас часто кличуть на заходи, що вимагають витрат, або близькі чекають від вас дорогих подарунків, краще сказати своєму оточенню про тимчасові фінансові труднощі. Так ви нікого не скривдите і не здійсните зайвих витрат.
  • Записувати доходи та витрати. Є безліч мобільних програм, завдяки яким можна вести облік свого бюджету. Якщо програми не підходять, можна вести табличку ексель. Бачачи скільки і на що ви витрачаєте, буде легше економити.

Якщо ви ведете сімейний бюджет, важливо, щоб усі члени сім'ї з розумінням поставилися до необхідності контролювати витрати та розумно розпоряджатися грошима.

  • Автоматизуйте свої платежі.

Щоб уникнути прострочок, увімкніть нагадування про майбутній платеж або встановіть в онлайн-банкінгу автоматичні платежі на відповідну дату. Так, ви заощадите свій час і не допустите нарахування пені.

  • Використовуйте максимум можливостей.

Якщо вам виплатили премію, може виникнути спокуса використати отриману суму на покупки або поїздку. Але краще використовувати її на покриття боргів, а коли ви з ними розпрощаєтеся, можна з легким серцем порадувати себе та близьких відпочинком чи покупками.

Якщо ви часто позбавляєтеся старих непотрібних речей, то замість того щоб їх викидати, спробуйте продати їх по онлайн-оголошенню.

Беріть за надбавку завдання суміщення з основними обов'язками на роботі або займіться пошуком додаткового джерела заробітку.

  • Настройтесь на результат.

Важливо взяти відповідальність за свої зобов'язання та важливість якнайшвидше їх закрити. Адже коли всі борги будуть виплачені, ви буквально звільнитесь та зможете жити повноцінним життям без стресу, колекторів та виконавчих листів. Це реально, головне не просто бажання, а конкретні події.

Не всі борги вийде закрити за день, але не варто опускати руки. Чимало успішних людей колись на початку свого шляху були грані краху або були банкрутами. Виробіть свій план позбавлення боргів і поступово викреслюйте їх свого списку. Нехай не одразу, але результат прийде, якщо на нього налаштуватися.